بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
توقف فروش Company of Heroes 2 در روسیه

اخیراً 17 هزار نفر از مردم روسیه، Sega و Relic را متهم به تحریف تاریخ و درست جلوه دادن وقایعی که هرگز اتفاق نیفتاده، کرده اند. به همین منظور، فروش بازی Company of Heroes 2 در این کشور متوقف شده است. همچنین درخواستی به Valve ارسال شده تا این بازی را دیگر در شبکه Steam نفروشد. Sega در مقابل این موج از اعتراضات سکوت کرده و تنها جوابش این بوده که مردم مسئله را بسیار جدی گرفته اند. Company of Heroes 2 تا کنون 380 هزار نسخه در چند روز عرضه خود، فروخته است.

نوشته شده در: 17 مرداد 1392
دسته: خبر، Company of Heroes 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Company of Heroes 2
  • Company of Heroes 2 - Ardennes Assault
  • Company of Heroes 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

دوستانی که تو ذهنشون با مثلا call of duty مقایسه میکنن و میگن باحال نیست هیچ درکی نسبت به سبک استراتژیک ندارن مثل مقایسه نوشابه با کفش میمونه!
هر چیزی به ججای خودش
Pro-gamerدرست گفتی
در ضمن jrzm1388بازی ممنوع شده نه ممنون!
 
تبریک میگم به مردمان روسیه . ببینید خود مردم اعتراض کردن .
نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگن این بازی قشنگ نیست.!!!!مطمعنم اینا یا درکی از بازی ندارن یا این بازی رو بازی نکردن.در مورد جنایات شوروی علیه مردم و سربازای خودش نمیدونم  چقدر ولی اونقدر بوده که بتونم بگم بسیار زیاد وتحریفی نباید صورت گرفته باشه شاید به قول یکی از دوستامون کم هم بوده و فقط نیازه یکم تاریخ مطالعه کنید.
من بازیش کردم بازی قشنگی و تا جایی که می دونم هیچ تحریفی در کار نیست حالا اینا خیلی از چیزا رو نشون ندادن. دیگه این که روس ها چه طوری استالین گراد رو پس گرفتن بر هیچ کس پوشیده نیست و ثابت شدست.حتی توی خیلی از فیلم ها و بازی ها ی دیگه هم به این جنایتشون اشاره شده.
درمورد بازی هم به نظر من بزرگترین مشکلش اینه که فقط از جبهه روسیه جنگ میکنید ای کاش جناح های دیگری هم بودن
میشه بگین توهین کجاشه 
اينا هم خيلى خرافاتى هستن اصلا تو اين بازى هيچ توهينى به روسيه نشده
 تواین بازی سربازان رو قهرمان خطاب کرده و فرماندهان رو ظالم بجز یکی و دوتا ولی بازم به نظر من در حقشون ظلم شده چون ادم وقتی بازی میکنه احساس میکنه که دشمن روس هاست تا نازی ها بنظر من بهتره وقتی در مورد تاریخ کشوری بازی میسازن باید حداقل با چند تا از تاریخ دانان این کشور مشورت کنن چون فقط تاریخدانه که بی پرده حرف میزنه فکر کنید یه شرکت کانادایی بیاد درمورد 8سال دفاع مقدس بازی بسازه و فرماندهانی مثل شهید باکری یا صیاد شیرازی رو نشون بده که اصلحه گرفته به سمت سربازان و میگه از مین رد شیدشما هم باشید میدونید تحریف شده و ناراحت میشید پس وقتی روس ها میگن تحریف شده درکشون کنید
اگه درباره ایران هم می ساخت هم فکر می کردی؟
روس ها تا حالا به کسی ازار نرسوندن که داری مغلطه می کنی...