بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
پلیس‌ها فردی با لباس Fallout: New Vegas را با یک تروریست اشتباه گرفتند!
صفحه شخصی من - از شر اعداد به کلمات پناه می‌برم!
User_image

اگر قصد دارید لباس کاس‌پلی خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کرده و بپوشید، پس بهتر است که آن را در راهِ رفتن به خیاطی نپوشید! به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Pc Gamer، فردی ساکن شهر Grand Prairie در کشور کانادا، این کار را انجام داده است و باعث شده است که شهروندان این منطقه از ترس وجود یک بمب که به پشت او بسته شده است، به پلیس‌ها زنگ بزنند.

این فرد در شهر Grand Prairie با یک لباس مخصوص، زره کامل و یک پرچمِ جمهوری جدید کالیفرنیا، در حال قدم زدن بوده است. همینطور تعدادی قوطیِ مواد غذایی که به رنگ نقره‌‌ای درآمده‌اند به پشت او متصل بوده است، که باعث شده است پلیس اشتباها آن را یک بمب تشخیص دهد. سایت CBS News گزارش داده است که 8 افسر پلیس به این مسئله به طور مسلح واکنش نشان داده‌اند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، تصاویر این اتفاق جدی و تنش‌زا به نظر می‌رسد.

http://up.vbiran.ir/uploads/2117114925179344604_qJW6fJP8Af7hwniP8amF2G-650-80.jpg

این مرد با لباسِ Fallout: New Vegas خود وارد یک مغازه‌ی خیاطی شد که در این حین افسر پلیس، صاحب مغازه را صدا کرد تا از او جویا شود که آیا او سیم‌هایی بر روی لباس این شخص می‌بینید یا خیر. بعد از آن پلیس به صاحب مغازه اعلام کرد که از در پشتی آنجا را ترک کند.

کمی بعد از آن مامورهای پلیس با این کاس‌پلیر ارتباط برقرار کردند و بالاخره مطلع شدند که او فقط یک لباس مخصوص را بر تن دارد و خطری از جانب او کسی را تهدید نمی‌کند. کمی بعد از بازداشت شدنِ او، پلیس بدون هیچ اتهامی او را آزاد کرد. یکی از تصاویر جالب نشان می‌دهد که افسرهای پلیس بعد از این اتفاق خندان و شاد هستند و البته همینطور اسلحه‌های بزرگی را حمل می‌کنند.

یکی از این مامورها به CBS News اعلام کرده است: "تا زمانی که خلاف آن ثابت می‌شد، ما باید باور می‌کردیم همه چیز واقعی است. بعد از این اتفاقات یک حس خوبی دارید و با خود می‌گویید که: 'خب، اون یک بمب نبود.' هیچ قصدی برای انجام یک کار خلاف وجود نداشت، فقط یک نفر با لباس مخصوصش قدم می‌زد." با اینکه در انتها همه‌ چیز به خیر گذشت اما او اشاره کرد که مردم باید کمی در پوشیدن لباس‌های خود احتیاط کنند: "برای اینکار زمان و مکانِ خاصی وجود دارد. گشت و گذار در داخل شهر با این لباس، کار مناسبی نیست."

اگر کمی به آن فکر کنیم، نمی‌توان با گفته‌های این مامور مخالفت کرد. حتی تصور اینکه کسی فکر کند این ایده‌ی خوبی است که خود را شبیه به یک سرباز آخرالزمانی بکند و مخصوصا با این لباس در شهر قدم بزند و پرچم خاصی را در دستان خود داشته باشد، سخت است. خوشحال هستیم که همه چیز در انتها به خیر گذشت و مطمئنم همه‌ی شما دیده‌اید که موقعیت‌هایی غیرجدی‌تر از این با نتایج بسیار زیان‌بار تری همراه شده‌اند.

نوشته شده در: 29 فروردين 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Fallout: New Vegas
  • Fallout: New Vegas
  • دانلود موسیقی متن بازی Fallout: New Vegas (همراه با موسیقی های رادیو)
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

خدابهش رحم کرده تیر نزدن با اسنایپ تو کله اش
اين روزها همه تروريستند ، شما چطور؟!
درود بر NCR که جان بر کفانش تو دنیای واقعیم حماسه میافرینند
منم بودم میگرفتمش این چه وضع بیرون اومدنه

والا زیادم نمیخوره کاس پلی فال اوت باشه من که گیمرمم شاید اگه ببینم با تروریست اشتباه بگیرم
حالا اگه اینجا بود یه کتک حسابی میخوردی بعد لباست هم واست جر میدادن یه شب تا صبح هم تو بازداشتگاه باید باشی،پدر مادرت هم میان کلی التماس میکنن تا ولت کنن
بعدش هم که میای خونه اونجام کلی کتک میخوردی
فرهنگ ایرانی مثل همیشه میدرخشه
تف تو دنیایی که که تروریست رو با گیمر نمی تونن تشخیص بدن تازه ولشم کردن نمی دونن این گیمر چه قتل هایی رو تو کل زندگیش مرتکب شده که تروریست ها زانو زدن براش
دو ماه مونده فقط اینجا چی کار میکنی؟