فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Dead Space 2 و Dead Space 3 به جمع عناوین پشتیبانی شده از نسل قبل ایکس باکس وان پیوستند
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - حامد زاهدی، کارشناسی حقوق و ساکن آبادان ...
User_image

به جرات می‌توان سرویس پشتیبانی از نسل قبل کنسول ایکس باکس وان را یک سیاست و حرکت هوشمندانه از سوی کمپانی مایکروسافت قلمداد کرد. به‌تازگی دو بازی محبوب و پرطرفدار Dead Space 2 و Dead Space 3 به جمع عناوین پشتیبانی شده ایکس باکس وان پیوسته که بدون تردید باعث خوش‌حالی علاقه‌مندان گردیده است.

بنابر گزارش پردیس گیم و به نقل از VG247، دو بازی Dead Space 2 و Dead Space 3 که به ترتیب در سال‌های 2011 و 2013 در اختیار دارندگان ایکس باکس 360 قرار گرفت، هم‌اکنون مشمول سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس باکس وان شده و علاقه‌مندان می‌توانند جهت خرید هر نسخه اقدام کنند. اگر شما فاقد دیسک‌های مربوط به کنسول ایکس باکس 360 هستید، نگران نباشید چرا که با مراجعه به فروشگاه ایکس باکس قادر به خرید هر دو بازی مذکور به قیمت 19.99 دلار خواهید بود.

لازم به‌ذکر بوده که پیش‌تر اولین نسخه از سری Dead Space در مارس 2016 به جمع عناوین پشتیبانی شده ایکس باکس وان پیوسته بود.

نوشته شده در: 8 ارديبهشت 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
  • Dead Space 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

نسخه ۱ عالی بود نسخه ۲ خوب بود نسخه ۳ بد نبود واسه اولین بار ۸ سال پیش ۱ رو تموم کردم اون موقع واقعا ترسناک بود
دو خوب بود كمي بازي كردم ولي ٣ رو متاسفانه يا خوشبختانه نتونستم تهيه كنم
3 عالیه
15 بار تموم کردم ..البته 3 بار یا 4 بار اول مجبور بودم برای ازاد کردن دستکش بود این دستکش تفنگیه قرمز فراماسونری ای که بهت میده تا با یه بنگ هرچی جلوته پودر شه..بقیشم کرم داشت این دستکشه نمیزاشت بازی نکنم
البته من كه جرّأت بازى كردن دو شو ندارم