فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
استودیوی سازنده‌ی Yakuza در حال کار بر روی چند پروژه‌ی جدید است

"توشیهیرو ناگوشی" (Toshihiro Nagoshi) کارگردان ارشد سری Yakuza به تازگی در وبلاگ خود اعلام کرده که استودیوی سازنده سری Yakuza در حال کار بر روی چند پروژه مختلف است. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers آقای ناگوشی چند روز پیش به صورت رسمی اعلام کرد که نسخه‌ای جدید از سری Yakuza در حال ساخت است، هرچند وی مشخص نکرد که این نسخه یک عنوان فرعی خواهد بود یا در چرخه اصلی سری قرار خواهد گرفت.

اما امروز آقای ناگوشی مشخص کرده که کار بر روی یک عنوان جدید در سری یاکوزا تنها مشغولیت استودیوی او نیست و آن‌ها هم‌اکنون در حال کار بر روی چند پروژه مختلف هستند. شما می‌توانید بخشی از گفته‌های ایشان را مطالعه کنید:

" استودیوی یاکوزا شاهد تغییراتی بوده که باعث شده ما تصمیم بگیریم از امسال تا سال بعد بر روی چندین پروژه کار بکنیم. در این بین، من فکر می‌کنم که طبیعتا عناوینی ساخته خواهند شد که مردم از قبل انتظار آن‌ها را دارند. ولی من شخصا علاقه‌مندم در عین حال که انرژی خود را بر روی ساخت عناوین جدید میگذارم، بر روی مسائل دیگری نیز کار کنم تا همه انتظار عناوینی عالی را از من داشته باشند."

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در رابطه با عناوین جدید این استودیو منتشر نشده است و در صورت انتشار ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

نوشته شده در: 12 ارديبهشت 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود موسیقی متن بازی Yakuza 0
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

هر چه از دوست رسد نکوست
اگه درست یادم باشه همین استودیو قبلا Binary Domain رو ساخته بود که به شدت داستان و گیم پلی سرگرم کننده ای داشت. امیدوارم یکی از این پروژه ها Binary Domain 2 باشه.
احتمالا ۸ تا یاکوزا دیگه در حال ساخته
بعیدم نیست :دی