فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت

Final Fantasy XIII مطلب متفرقه

صفحه شخصی من - بنده سردبیر سایت پردیس هستم، قریب 29 سال...
تصویر نویسنده
پیش زمینه ای از بازی Final Fantasy XIII

آیا تا به حال فکر کرده اید بهترین بازی نقش آفرینی ای که قرار است عرضه شود، کدام بازی است؟ یک بازی که ویژگی های خاص خود را داشته و یک دنیای پر از رنگ و لعاب که برای هر بیینده ای چشم نواز است؟ بله، درست حدس زدید که کدام بازی مد نظر ماست. سری Final Fantasy همیشه جزو بهترین بازی های RPG بوده، به طوری که خیلی از بازیکن ها یکی از دلایل خرید کنسول خود را بازی Final Fantasy می دانند.


این بازی همیشه داستان پردازی خوبی داشته و با رنگ ها و فضای زیبایی که برای داستان های خود خلق کرده است به یک بازی خاص و دوست داشتنی تبدیل شده است. باید به اطلاعتان برسانیم که نسخه ژاپنی این بازی جذاب در تاریخ هفدهم ماه دسامبر در ژاپن عرضه می شود و طرفداران این بازی باید تا 2010 میلادی منتظر عرضه نسخه آمریکایی و اروپایی این بازی بمانند. این بازی روی PSN، Xbox Live و PS3 عرضه خواهد شد و دارای فرمت های قابل دانلود هم خواهد بود.

در مورد سیستم مبارزه ای بازیFinal Fantasy XIII  باید گفت که اساس و پایه آن حفظ طبیعت استراتژی مبارزات Command-Based است. این بازی هم گویا به حفظ برخی المان های بازی Final Fantasy VII: Advent Children کاملا وفادار بوده و دشمنان هم از Final Fantasy XII وارد ماجرای این داستان شده اند. البته برخلافFinal Fantasy XII مبارزات در همان Dimension اتفاق نمی افتند و سیستم Active Time Battle (ATB) آن تغییر کرده و نسبت به نسخه های قبلی کاملا متفاوت است.
در یک کلام این بازی استثنایی و فوق العاده است.

به خصوص طراحی شخصیت ها که تک تک آنها را باید از زیباترین و پرجزئیات ترین شخصیت هایی که تا به حال برای یک بازی طراحی شده اند، دانست. در نبردهای این نسخه هم مانند عنوان های قبلی از سیستم دستوری، برای مبارزات استفاده شده است که البته شاهد نبردهای Real-Time هم خواهیم بود که شور و هیجان را به همراه سختی و سرعت آن به بازیکنان به خوبی القا کند. این عنوان درست به مانند Final Fantasy XII نبردهای تنگاتنگی با محیط بازی طراحی کرده است. کارگردان نبردهای Final Fantasy X کارگردان نبردهای نسخه  سیزدهم هم هست. به امید موفقیت این بازی همچون گذشته.........

نوشته شده در: 18 شهريور 1388
دسته: مطلب متفرقه، Final Fantasy XIII
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Final Fantasy XIII
  • Final Fantasy XIII
  • Final Fantasy XIII
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

شاهکارشاهکارشاهکارشاهکارشاهکارشاهکارشاهکارشاهکارشاهکارشاهکارشاهکارشاهکار
gaxs عزیز تو rpg  بلد نیستی نگو سخته
گیم پلی بازی سخته
ممنون میشم اگر خلاصه داستان را هم اضافه کنید.
Ta Hala Hich koddom az versionhaye bazie Final Fantasy ro ke yeki az marooftarin bazihaye tarikhe ro bazi nakardam, va hatta az sabke in bazi Stratege nobati ham bi ettela?am, amma bi sabrane montazerer in bazi hastam...Final fantasy potansiele tabdil shodan be behetrain bazie sal ro dare va alabte shekastane recorde forosh.....
ممنون..من که زیاد با این جور بازی ها حال نمی کنم.
گرافیک بازی خیلی خوبه ولی فکر نکنم موضوع قشنگی داشته باشه.