شاتل‌لند - گیم‌سنتر
فروشگاه گیفت کارد
 
ردیس‌گیم در تلگرام پردیس‌گیم در تلگرام
فروشگاه اورجینال کی گارانتی کنسول‌های بازی
 
تماشا کنید: Destiny 2 در اولین تریلر گیم‌پلی خود، بسیار حماسی و مهیج به نظر می‌رسد

اولین نمایش گیم‌پلی رسمی از عنوان Destiny 2 بالاخره در دسترس قرار گرفت. با اینکه امروز اطلاعات بسیاری از عنوان Destiny 2 در مراسم مربوط به آن منتشر شده است، اما در تریلر گیم‌پلی بازی می‌توانیم خلاصه‌ای از تمام بخش‌های معرفی و ویژگی‌های جذاب بازی را مشاهده کنیم.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، در این نمایش می‌توانیم کلاس‌هایی فرعی برای Titan، Warlock و Hunter را به ترتیب با نام‌های Sentinel، Dawnblade و Arc Strider مشاهده کنیم. همینطور می‌توانیم طرز استفاده از اسلحه‌های جدیدی مانند نارنجک‌انداز را شاهد باشیم. علاوه بر این قابلیت مبارزه در کنار شخصیت‌های بخش تک‌نفره‌ی بازی مانند Zavala، Ikora و Cayde وجود دارد.

عنوان Destiny 2 بتایی عمومی را در تابستان امسال بر روی پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One برگزار خواهد کرد و افرادی که بازی را پیش‌خرید کنند می‌توانند زودتر از بقیه به آن دسترسی پیدا کنند.

این تریلر مهیج و جذاب را می‌توانید در زیر مشاهده یا دانلود نمایید:

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

Destiny 2 در تاریخ 8 سپتامبر (17 شهریور) بر روی PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد. با توجه به همکاری شرکت Blizzard با Activision، نسخه‌ی PC این عنوان بطور انحصاری از طریق Battle.net در دسترس خواهد بود.

نوشته شده در: 5 روز پيش
دسته: مطلب متفرقه، Destiny 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Destiny 2 – PC Release
  • Destiny 2 – “Last Call” Teaser
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

A new legend will rise
توییچ رو کامل دیدم حدود 2 ساعت بود.به طورکلی قالب بازی عوض شده البته در جهت زیادی مثبت
ممنون از پردیس که همزمان پوشش داد
استريم رو حدود يك ساعتش رو ديدم گيمپلي به نظرم خوبه حداقل از نظر گيم پلي بازي به نظر نميرسه به مشكل بخوره اما خب اينكه روايت داستان چطوريه رو فقط موقع انتشار ميشه فهميد
بخش تکنفره ی خوبی امیدوارم داشته باشه .