نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
Sea Of Thieves تا سال 2018 تاخیر خورد + تریلری از گیم پلی بازی

عنوان Sea of Thieves بی‌شک یکی از مورد انتظار‌ترین عناوینی است که قرار است از سوی Microsoft منتشر گردد، حال به تازگی بنابر اطلاعات منتشر شده بنظر این عنوان تاخیر خورده است، در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش پردیس‌گیم عنوان Sea of Thieves که توسط Rare در دست توسعه است و قرار بود در سال 2017 منتشر گردد متاسفانه تا اوایل سال 2018 تاخیر خورده است و طرفداران باید کمی بیشتر صبر کنند.

در تریلری که Microsoft از این عنوان نمایش داد شاهد مبارزه با اسکلت‌ها و همینطور کشف و جستجوی‌ مکان‌ها و سرزمین‌های جدید بودیم، لازم به ذکر است که در این عنوان کار گروهی از اهمیت بالایی برخوردار است، برای مثال زمانی که برای کشف یک گنج به اعماق دریا می‌روید شخصی باید وظیفه‌ی دفاع از شما را به عهده بگیرد و شخصی دیگر نیز باید بر روی کشتی حضور داشته باشد تا در صورت نیاز با دشمنان درگیر شود

در پایان نیز لازم به ذکر است که اولین نمایش این عنوان مربوط به سال 2015 بود و تا کنون در دست توسعه بوده است، به هر حال چیزی که مشخص است این است که این عنوان در اوایل سال 2018 برای Xbox One و PC عرضه می‌گردد.

 

دانلود با کیفیت SDدانلود با کیفیت FULL HD

نوشته شده در: 22 خرداد 1396
دسته: مطلب متفرقه، Sea of Thieves
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Sea of Thieves
  • Sea of Thieves
  • Sea of Thieves: Release Date Announce Trailer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

نمیدونم چرا این رو خیلی دوست دارم : )) حس ماجراجویی خوبی میده.رنگ بندی و طراحی هنریش خیلی خوبه.برای من بازی هایی که طراحی هنری خوبی دارن جذاب ترن تا اونایی که گرافیک فنی بالایی دارن. از جمله این بازی و ORI که گل سرسبد انحصاری های مایکرو در این کنفرانس بودن.
خیلی سوختیم
اصلا جهنمی بود
میگما شما که میایی جواب کامنت منو میدی
بدون خودم دو کنسولا دارمو طرفدار جفتشونم
بعدشم اخر متنو ببین که نوشتم شوخی
بعدشم منظورم به این بود که همه چیزو لو نده
اوکی
مشاهده 3 پاسخ دیگر