نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
نوع ترسی که 2 The Evil Within ارائه می‌دهد تاثیرات بسیاری از ژاپن داشته است

نوع ترسی که 2 The Evil Within ارائه می‌دهد تاثیرات بسیاری از ژاپن داشته است

درباره‌ی عناوین ترسناکی که استدیوهای ژاپنی توسعه می‌دهند، بحث‌های بسیاری می‌توان کرد و بسیاری از ویژگی‌های چنین بازی‌هایی بسیار منحصربفرد و قدمی مثبت برای این سبک می‌باشند. سری‌های محبوبی مانند Resident Evil و Silent Hill وجود دارند که سالها قبل سبک ترس و بقا را به سر زبان‌ها انداختند و حالا عنوان The Evil Within 2 با الهام‌گیری از ترسِ مشهور ژاپنی، سعی دارد این سبک را به جلو هدایت کند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamingbolt، در مصاحبه‌ای با Playstation Blog، از آقای "جان جوهاناس" (John Johanas)، یکی از توسعه‌دهندگان شرکت Tango Gameworks،  در مورد اینکه آیا تمرکز این استدیو بر روی ساخت یک عنوان با زمینه‌ی ترس غربی یا ژاپنی می‌باشد، سوال پرسیده شد. او در پاسخ گفت: "خب، ما زمانی که ساخت بازی را شروع کردیم، با خود نگفتیم که بیایید مثلا یک عنوان با مضمون ترس غربی بسازیم. من فکر می‌کنم از آنجایی که بیشتر اعضای تیم ژاپنی هستند، در آن حسی از ترس ژاپنی وجود دارد و به نظر من بیشترِ آن از طراحی دشمنان سرچشمه می‌گیرد."

او ادامه داد: " با این حال ما برای بسیاری از مکان‌های بازی، از مناطق غربی الهام گرفته‌ایم. مثلا مکانی که بازی در آن اتفاق می‌افتد بیشتر به یک شهرک آمریکایی شباهت دارد. در مقایسه با نسخه‌ی اول که تاثیراتی از مناطق اروپایی در آن دیده می‌شد، این بار ما کمی در جهت مناطق آمریکایی پیش رفته‌ایم. اما مناطقی وجود دارد که ما از آن چیزی نمایش نداده‌ایم و در آنها ما جهت‌گیری کاملا متفاوتی داریم."

عنوان The Evil Within 2 در تاریخ 13 اکتبر (21 مهر) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه خواهد شد.

نوشته شده در: 29 خرداد 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • THE EVIL WITHIN 2 – Who is Your Sebastian
  • The Evil Within 2 – The Gruesome, Giggling Guardian
  • The Evil Within 2 - Story
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

پدر سبک ترسناک بازگشته است، تا باری دیگر این سری متحول کند
و از شرکت ایزی لایف حمایت کند
میدونم نسخه اول خیلی قوی نبود ولی اونطورکه یکسری هم میگن ضعیف نبود.مخصوصا نقدا که واقعا آدم نگاه می کرد فکر می کرد با یه عنوان خیلی ضعیف طرفیم.
فوق العاده اس ... تریلر گیم پلی این نسخه رو که دیدم واقعا هایپ شدم واسش ... بنظرم جنس ترس این نسخه نسبت به نسخه قبلی کمی متفتوت تره و پیشرفت توش کاملا مشهوده ... مشخصه که استاد میکامی میخواد از یک فرمول جدید برای ترساندن توی این نسخه استفاده کنه .
کاش با افکار شرقی زیاد خو نگیره چون بازی یکم چرت میشه
آقا خواهشا فوش ندید نظر شخصی بود
"فحش" نمیدم اما شمارو به تجربه عناوینی همچون sillent hill 1 ،۲ ، ۳ ، ۴ و resident evil 1 , 2 , 3 و fatal frame ۱ ، ۲ دعوت میکنم وقتی اینارو بازی کردی تو همین سایت پردیس اعلام کن که چه دلیلی برای چرت بودن سبک ترس شرقیشون دارید !
بد منتظر این بازیم
ولی کارگردان میکامی نیست یکم نگرانم
واقعا میکامی نیست ؟! کی گفته که میکامی نیست کارگردانش ؟
پس میکامی داره چیکار میکنه الان ؟
تو مصاحبه 15 دقیقه ای ign با ریس بتزدا گفت فقط نظارت میکنه و کل کار تحت نظرشه بیشتر تهیه کنندس یعنی
امیدوارم دوباره یه دختربچه با مو های بلندی که جلوی یک چشمش رو گرفته و پوست سفید مثل روح نبینیم. چون تو همه بازی های ترسناک ژاپنی هست.
همین دختر بچه ای که ازش صحبت میکنی صد ها بار توی صدها فیلم و بازیه ژاپنی ظاهر بشه ، بازهم ترسناکه اما با توجه به تریلر بعید میدونم یه همچین دشمنی تو بازی وجود داشته باشه .
در آن حسی از ترس ژاپنی وجود دارد و به نظر من بیشترِ آن از طراحی دشمنان سرچشمه می‌گیرد.
این عالیه یعنی وحشت بیشتر