جنگ خان‌ها
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
گزارش: Blizzard بر روی بازسازی Warcraft 3 و Diablo 2 کار می‌کند
صفحه شخصی من - محمد حسین کریمی 21 ساله از سبک doom meta...
User_image

چند وقت پیش شرکت Blizzard یک بازسازی از عنوان پرطرفدار StarCraft منتشر کرد و رویی جدید از این بازی به ما نشان داد. حال به نظر می‌رسد این باز‌سازی پایان‌کار نبوده و Blizzard در پی بازسازی دو بازی Diablo 2 و Warcraft 3 می‌باشد.

با‌توجه به لیست نیازمندی‌های شغلی در وبسایت Blizzard این شرکت به دنبال یک مهندس نرم‌افزار ارشد است برای این موقعیت شغلی:

"داستان جذاب، بخش چندنفره‌ی قوی، قابلیت بازی کردن دوباره‌ی بالا و ساختن کیفیتی که لایق Warcraft 3 و Diablo 2 باشد. تکامل دادن سیستم عملیاتی، سخت افزاری و سرویس‌های آنلاین و بهینه کردن این موارد برای ارائه‌ی یک تجربه ی منحصر به فرد برای طرفداران وفادار. ما بازی‌های قدیمی را بازیابی می‌کنیم تا دوباره به افتخار برسند و در این راه ما به استعداد، علاقه‌مندی و توانایی‌های شما در بحث مهندسی نیاز داریم."

لازم به ذکر است که مدتی می‌شود شایعه‌ی بازسازی Diablo 2 به گوش می‌خورد اما هیچوقت رونمایی رسمی صورت نگرفته است.

نوشته شده در: 30 خرداد 1396
دسته: مطلب متفرقه
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

هنوزم بعد از این همه سال بنظرم هیچ بازی استراتژیکی به گرد پای warcraft 3 نرسیده چه داستانی و چه گیم پلی.بیشتر از هر بازی توی عمرم وارکرفت 3 را بازی کردم بعدش سری خدای جنگ .
البته من همه بازی های استراتژیکی بازی نکردم ولی معمولا از هر سری یک دوتا را بازی کردم مثلا توتال وار روم 1 و 2.AGE OF AMPARISE دو و سه.ژنرال یک و دو و چهار و جنگهای صلیبی و غیره.
فقط امیدوارم فقط گرافیک را بالاتر نبرن بخش های دیگه را هم بهتر کنن مثل هوش مصنوعی و غیره.ولی خیلی دوست دارم ساخت وارکرفت 4 را یکروز تایید کنن.
البته C&C Generals 2 کنسل شد، اون نسخه ای که به اسم 2 میگیم Zero Hour هست
اگر وارکرافت 4 تایید بشه....فکرشم سخته
والكرافت سه يكى از بهترين بازى هاى استراژيك است از شنيدن اين خبر مسرور شدم احسنت بر بليزارد.
اگر warcraft 3 دوباره بیاد تیر خلاصی هست بر کنسول...من که به شخصه میفروشم کنسول رو سر به بیابان میزارم....ادم یه دوتا یه warcraft یه csداشته باشه دیگه از بقیه بازی ها به معنای واقعی بی نیاز میشه
قابلیت تکرار پذیری این عناون بسیار بالاس. کاملا موافقم
از تکرار پذیری رد کرده یه سبک زندگیه
مشاهده 5 پاسخ دیگر
اتفاقا چند وقت پیش داشتم فکر می کردم که خب اگه وارکرفت 4 بیادش دقیقا چه ویژگی هایی می خواد داشته باشه، بعد به این نتیجه رسیدم حداقل تو ذهن من حداکثر پیشرفت تو مکانیزم های استراتژی ها چیزی هستش که همین وارکرفت 3 و تا حدی هم استارکرفت 2 تعریف کردن، یعنی شاید بشه به نوعی گفت که استراتژی ژانریه که به تعالی رسیده خیلی وقت پیش، مثل ادونچر پوینت اند کلیک، و الان صرفا در حال باز تولید خودشه تا این که یک اثر انقلابی دوباره ظهور کنه و یک عالمه ساختار کاملا جدید با خودش بیاره ( نه مثل سیویلیزیشن 6 )... و خب استقبال میشه از اثر جدید!
ولی از وارکرفت 3 فعلا بیشتر :دی
اصلا بریم یه سیستم جدید ببندیم براش 4K بازی کنیمش :دی
البته هنوز تکامل این مکانیزم ها به پایان نرسیده و بازی ای همچون Dawn of War با هر نسخه یک استاندارد جدیدی تعریف میکنه. مثلا ترکیب RTS و Turn-Base یا الهام گرفتم از MoBA. به بازی Heroes of the Storm اگر دقت کنید تاثیر بازی های دیگه رو می تونید ببینید.

چیز دیگه ای که می تونه واقعا بازی هارو متحول کنه قابلیت Mod شدن اونا هست. استفاده از خلاقیت طرفداران و علاقه مندان در قلب بازی می تونه این تغییرات انقلابی که اشاره کردید به همراه داشته باشه.
وارکرافت مپ سازی داشت که خوب منجر به تولد بزرگترین بازی تاریخ DOTA2 شد...ولی خوب دیابلو رو نمیدونم
مشاهده 2 پاسخ دیگر