نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان

Wolfenstein II: The New Colossus مطلب متفرقه

صفحه شخصی من - محمد حسین کریمی 21 ساله از سبک doom meta...
تصویر نویسنده
کامیک بازی‌های جدید Behtesda در راه است

چندی پیش شرکت Bethesda در مراسم E3 از سه بازی جدید خود رونمایی کرد که شامل The Evil Within 2، Wolfenstein II: The New Colossus و بسته‌ی‌الحاقی بازی Dishonored 2 یعنی Death of the Outsider بودند. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DualShockers امروز، Titan Comics و Bethesda همکاری خود را اعلام کردند تا کامیک‌ این عناوین منتشر شود.

اولین کامیک معرفی شده مرتبط با سری The Evil Within است. طرفداران کامیک باید یادشان باشد که در سال 2015 یک کامیک که به پیشینه‌ی بازی ترسناک The Evil Within باز می‌گردد از طرف Titan Comics منتشر شد. حالا باز هم این کامیک بازگشته است و اینبار اتفاقات پس از نسخه‌ی اول بازی و تیمارستان Beacon را روایت می‌کند. سباستین این‌بار وارد یک ماجراجویی جدید می‌شود و باید یک قاتل سریالی را دنبال کند.

شماره‌ی اول این کامیک توسط «رایان سالیوان» نویسنده‌ی Warhammer 40,000: Dawn of War III نوشته می‌شود و از نظر بصری توسط «دمین ورم» و «سزیمون کودرانسکی» شکل می‌گیرد. تاریخ انتشار اولین شماره‌ی کامیک 15 شهریورماه است.

پس از آن ما کامیک سریالی Wolfenstein II: The New Colossus را خواهیم داشت که داستان آن نیز یک پیشینه خواهد بود. نویسنده‌‌ی این کامیک «دن واترز» خواهد بود که مغز‌متفکر Assassin's Creed: Uprising و Limbo نیز می‌باشد. طراحی‌ها و نقاشی نیز بر عهده‌ی «پیوتر کوالسکی» و «رونیلسون فریره» است که قبلا‌ً بر روی Dark Souls و The Mummy کار کرده بودند. اولین شماره‌ی کامیک Wolfenstein در تاریخ 22 شهریور سال جاری منتشر می‌شود.

و در آخر به Dishonored می‌رسیم که داستان کامیک این عنوان گره خورده به DLC اعلام شده در E3 است. قرار بر این می‌باشد که کامیک داستان «امیلی»‌ را روایت کند که به Dunwall باز می‌گردد تا به «کورو افلانو»‌ بپیوندد. او دشمنان جدیدی پیدا می‌کند. در این بین او قدرت‌های خود را از دست می‌دهد و ماجراهای جدیدی رخ می‌دهد.

این کامیک Dishonored: The Peeress and the Price نام خواهد داشت و توسط «مایکل مورکی» نویسنده‌ی Roche Limit نوشته شده است و وظیفه‌ی نقاشی آن را «آندرا الیمپری» بر عهده دارد. شماره‌ی اول این کامیک 5 مهر منتشر می‌شود.

در پایان دیدگاه شما در مورد این خبر چیست؟ ایا شما این شانس را داشته‌اید که یکی از کامیک‌های گیمینگ را بخوانید؟

نوشته شده در: 1 تير 1396
دسته: مطلب متفرقه، Wolfenstein II: The New Colossus
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Wolfenstein II: The New Colossus
  • Wolfenstein II: The New Colossus
  • Wolfenstein 2
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

دمشون گرم.........امیدوارم شاهد کامیک های قوی باشیم درست مثل بازیشون