فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
جنگ خان‌ها هیولا
اشاره مدیر Ubisoft به Splinter Cell جدید: تیم‌هایمان در حال کار بر روی چیزهای مختلفی هستند، منتظر باشید

 اشاره مدیر Ubisoft به Splinter Cell جدید: تیم هایمان در حال کار بر روی چیزهای مختلفی هستند، منتظر باشید

چهار سال از عرضه آخرین قسمت سری Splinter Cell می‌گذرد و هیچ نشانه‌ای از قسمت بعدی این فرنچایز محبوب وجود ندارد. E3 2017 نیز بدون هیچ خبر جدیدی در مورد Splinter Cell آمد و رفت اما این سکوت به لطف مدیر ارشد کمپانی Ubisoft یعنی ایو گیمو پایدار نماند تا طرفداران همچنان به بازگشت دوباره این فرنچایز امیدوار باشند.

گیمو امروز در Reddit در پاسخ به سوالی در مورد Splinter Cell گفت: "Splinter Cell برندی است که در مورد آن زیاد صحبت کرده‌ایم. شخصا آنرا یکی از سری‌های محبوب خود می‌دانم. در این لحظه صحبت خاصی در مورد این فرنچایز نمی‌توانم بکنم و فقط در همین حد می‌گویم که تیم‌هایمان در حال کار بر روی چیزهای مختلفی هستند، بنابراین منتطر جزئیات بیشتر باشید. "

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameSpot،  ایشان در مصاحبه اخیر خود با Ubisoft blog نیز به در مورد Splinter Cell اینچنین گفته است: "ما طرح‌ها و پیشنهادات زیادی را در مورد این برند دریافت کرده‌ایم و قطعا به آنها خواهیم پرداخت. فکر می‌کنم در آینده بتوانید چیزی را ببینید، اما باید برای آن منتظر بمانید."

Blacklist آخرین عنوان از سری Splinter Cell بود که در سال 2013 بر روی سه پلتفرم PC ،PS3 و Xbox 360 منتشر شد. این سری هنوز وارد نسل جدید نشده است و این در حالی است که استدیو Ubisoft Toronto بعنوان سازنده Blacklist اخیرا عنوان جدید خود را معرفی کرد و از سوی دیگر فیلم Splinter Cell نیز در دست ساخت قرار دارد.

نوشته شده در: 6 تير 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Splinter Cell: Blacklist
  • Splinter Cell: Blacklist
  • Splinter Cell: Blacklist
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

هر وقت میسازن بسازن فقط با انریل 2.5 نسازند
با اینکه بازی های یوبیسافت رو دوست دارم ولی بازیی که فقط اسم tom Clancy's رو برای فروش بیشتر زدن بالاش باید ر..د بهش ............
فکر کنم اخرین بازیی که واقعاً از داستان های اصلی tom Clancy's ساخته شده بود division بود.......
تام کلنسی به عنوان یک نویسنده و مشهور و محبوب در زمینه داستان های سیاسی استودیوی رد استورم رو برای ساخت بازی های نظامی و سیاسی تاسیس کرد.یوبیسافت این استودیو رو خرید و به احترام تام کلنسی قبل از اسم فرانچایز هایی که استودیو رد استورم در اون ها نقش داشت نام تام کلنسی رو گذاشت. خیلی از بازی هایی که نام تام کلنسی رو دارن خود شخص تام کلنسی در اونها نقش نداشته بلکه استودیو رد استورم نقش داشته.
Aurora@
میدونم ولی اون بازی هایی که تام کلنسی نساخته خیلی کم هستن و بیشتر جدید هستن.......
مثلا rainbow six siege و ghost recon wild lands ........
Rainbow six siege فقط بعضی از شخصیت های بازی داخل رمان های قبل بودن مثل شخصیت mute و pulse ولی ghost recon دیگه هیچ ربطی به tom Clancy's نداشت خب چرا اسمش رو ghost recon گذاشتن؟؟ نمیگم بازی بدی هست چون خودم تمومش کردم ولی اگر اسمش چیز دیگه بود بهتر بود........
مشاهده 1 پاسخ دیگر
بهترین سری بازی یوبیسافت برای من
این بازی فوق العادس
ای جان منتظرم هایپم خااااااااااک بر سرم
فقط اینو مثله گوست نکن
اینو به کامپین بیشتر اهمیت بده
تو رو خدا برا این پولو برا خودت بی اهمیت کن
جون من به این گند نزن
ممنون
و یه چیز دیگه
اینو جهان باز نکن دمت گرم
تو هم داری مثله علی پاور خدا بیامرز،به یک سبک خاص در کامنت گذاشتن میرسیاااا....علی پاور:این بازی رو خوب بود.؟؟! ولی اسلحه و شات گان و باهاش حال و فلان.؟؟!به هر حال خدا کنه..؟؟!
آقا فاینال فنتزی رو حتمن بازی کنید خیلی خوبه یه کیلزون هم دارم "قیمتش 70 ولی من میفروشم 55 با پست رایگان و فلان..؟؟!دلم برا علی تنگ شده
مشاهده 11 پاسخ دیگر
احتملا قبل یا بعد فیلم با فاصله اندکی اتشار پیدا می کنه که فروش بالایی هم داشته باشه