فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
احتمال ساخت دنباله Nier: Automata در آینده وجود دارد

احتمال عرضه ادامه Nier: Automata در آینده وجود دارد

به گزارش پردیس گیم، برخی از سازندگان اصلی Nier Automata طی مصاحبه‌ای با مجله هفتگی Famitsu، از احتمال عرضه دنباله این عنوان خبر دادند. این بازی که نتیجه همکاری یوکو تارو و استویدیوی Platinum Games بوده، در نقاط مختلف جهان مورد تحسین قرار گرفت و در عرض یک ماه بیش از 1 میلیون نسخه به فروش رساند.

با توجه به عملکرد خوب Automata، احتمال دارد Square Enix و همچنین یوسوکه سیتو به عنوان تهیه کننده بازی، مشکلی برای بازسازی Nier نداشته باشند. Nier با وجود داشتن یک گیم‌پلی متوسط، به خاطر داستان خود توسط بسیاری تحسین شد.

از عرضه Nier تاکنون 10 سال می‌گذرد بنابراین شاید بهترین زمان برای بازسازی آن باشد. سیتو می‌گوید اگر چنین اتفاقی بیفتد، علاوه بر اینکه یوکو تارو مجددا باز می‌گردد، بلکه ویژگی‌های بیشتری هم به بازی اضافه می‌شود. با این حال، مشخص نیست که Plantinum برای تغییر در مبارزات بازی کمک می‌کند یا خیر.

ساخت دنباله Nier: Automata هم به این موضوع بستگی دارد که کل تیم دوباره در کنار یکدیگر قرار گیرند. با در نظر گرفتن اینکه بسیاری از توسعه‌دهندگان در حال تغییر استودیوی خود هستند و به نقاط مختلف می‌روند (مخصوصا اگر آن فرد یک مترجم باشد)، برگرداندن کل تیم Nier: Automata احتمالا مشکل است. 

باید امیدوار بود بازسازی Nier و ادامه Nier: Automata در ادامه ساخته شوند. با توجه به فروش خوب Nier: Automata و اینکه مورد تحسین منتقدان هم قرار گرفت، Square Enix احتمالا آن را فراموش نمی‌کند.

نوشته شده در: 30 تير 1396
دسته: مطلب متفرقه، NieR: Automata
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • We All Play!PS4
  • دانلود موسیقی متن سری بازی NieR - آلبوم های کنسرت
  • The First 23 Minutes Of Nier: Automata
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

یکی از بهترین هک ااند اسلش های زندگیم بود خیلی واسه ادامش مشتاقم
میگن 26 تا پایان داره بازی درسته؟
بیا که دلم سودای تو دارد ای بهترینه زندگیه من
احساس میکنم دنباله ی خیلی بدی بسازه فقط برای اینکه پول ازش در بیاره . جوری که بعد فروش بی نظیر این بازی یه دی ال سی فوق العاده مسخره داد که هیچی نداشت ( نسبت به قیمت نجومیش میگم ) این یکی هم فکر کنم هول هولی بده بیرون همه چیو خراب کنه .

واقعا دوس دارم ببینم که این 3 اندروید باقی مونده چیکار میکنن . فرض کن تو یه جای کره زمین چنتا از انسان های باقی مونده رو پیدا کنن
DLC اش بیشتر جنبه ظاهری برای بازیکن‌های نسخه قبلی داشت، کاستوم‌های اضافه که برخی مربوط به کرکترهای نسخه اولیه بودن و خب یک کلوسیوم اما درکل قیمتش، مربوطه بیشتر به ناشر بازی که خب SE کلا اخیرا سیاست های جالبی رو پیش نگرفته من بعد هم ظاهرا همینطوره :دی وگرنه اگر دوباره به یوکو تارو و PlatinumGames باشه دوباره به موفقیت دست پیدا می‌کنن، یعنی خب تارو که یک ذهن روانی و خفن داره در داستان‌نویسی، و فقط تنوع در گیم‌پلی باقی می‌مونه
و داستان بازی هم فکرنکنم دیگه از ادامه Automata باشه همچون خود Automata که از ادامه NieR نبود تماما، دوباره یک تایم سکیپ خواهیم داشت و شاید نهایت 2 3 چهره آشنا...
وگرنه پرونده Automata به‌کل بستس از نظر داستانی :دی
ولی اثراتش، برای مثال اینکه تو نسخه بعد شاهد یک جور یوتوپیای اندرویدی باشیم، احتمال بسیار قوی‌ای داره.
تا جای که یادمه انگار فقط یکیشون باقی ماند.
امیدوارم قسمت بعدی را هم بسازن.اگه ادامه همین نسخه باشه که بهتر.دی
تا اینجای سال که بهترین بازی 2017 بوده برای من.پرسونا و زلدا را نشد بازی نکردم.
مشاهده 1 پاسخ دیگر
بياد اولين خريدارش خودمم !!
ایشالا که تایید بشه ! ما از خدامونه واقعا . . .