فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
عنوان Dragon Quest XI فقط در 2 روز، به فروشی بیش از 2 میلیون واحدی در ژاپن دست پیدا کرده است
صفحه شخصی من - از شر اعداد به کلمات پناه می‌برم!
User_image

عنوان Dragon Quest XI فقط در 2 روز، به فروشی بیش از 2 میلیون واحدی در ژاپن دست پیدا کرده است

در آماری که به تازگی در سایت Famitsu منتشر شده است، شاهد میزان فروشِ یکی از مهمترین و بزرگترین عناوین امسال یعنی Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive که در ژاپن از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است، هستیم.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gematsu، این عنوان تنها در 2 روز توانسته بیشتر از 2 میلیون واحد در ژاپن فروش داشته باشد. همانطور که انتظار می‌رفت سهم بزرگی از این فروش به نسخه‌ی 3DS اختصاص دارد که 1,130,468 واحد از کلِ 2,080,806 نسخه‌ی فروخته شده را در بر می‌گیرد. به همین ترتیب نسخه‌ی PS4 نیز 950,338 واحد فروش داشته است. این آمار تنها به دو روزِ 29 و 30ام ماه July مربوط می‌شود.

لازم به ذکر است که این آمار علاوه بر نسخه‌ی معمولی، شامل Dragon Quest XI Double Pack Hero's Sword Box، New Nintendo 2DS LL Dragon quest Liuid Metal Slime Edition و همینطور Playstation 4 Dragon Quest Loto Edition نیز می‌شود. با این حال دقت داشته باشید که این آمار شامل فروش نسخه‌های دیجیتالی نمی‌باشد.

از نظر سخت‌افزاری، عرضه‌ی Dragon Quest XI باعث شده است جهش بزرگی را در فروش 3DS و PS4 در ژاپن شاهد باشیم. در این هفته 3DS فروش 126,790 واحد را تجربه کرده است (هفته‌ی گذشته: 28,831) و PS4 نیز 93,954 واحد فروش داشته است (هفته‌ی گذشته: 27,530).

عنوان Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age چند روز قبل در تاریخ 29 جولای (7 مرداد) برای کنسول‌های PS4 و 3DS در ژاپن عرضه شده است. نسخه‌ای نیز برای کنسول Nintendo Switch در نظر گرفته شده است که هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن در دسترس نیست. این عنوان در سال 2018 برای مناطق آمریکای شمالی و اروپا نیز عرضه خواهد شد. هنوز پلتفرم‌های نسخه‌ی غربی مشخص نشده‌اند.

نظر شما چیست؟ فروش این عنوان در منطقه‌ی ژاپن را چطور ارزیابی می‌کنید؟

نوشته شده در: 11 مرداد 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dragon Quest XI
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!