نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
فروشگاه آنلاین پال استور فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
آپدیت بزرگ No Man's Sky این بازی را به آنچه که باید می‌بود تبدیل می‌کند؛ اضافه شدن بخش چندنفره و ویژگی‌های دیگر

بیشتر از یکسال از عرضه‌ی No Man's Sky می‌گذرد اما بنظر می‌آید که Hello Games هنوز هم سر قول خود ایستاده و در حال پشتیبانی از این بازی است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، آپدیت عظیمی با نام Atlas Rises برای PS4 و PC امروز عرضه خواهد شد که 30 ساعت مراحل داستانی، بازسازی گرافیکی و نوعی بخش چندنفره را به بازی اضافه می‌کند.

بخش چندنفره یکی از موردانتظار‌ترین ویژگی‌هایی بود که این بازی نداشت. حال بالاخره شما قادر هستید به طور سطحی با دیگر بازیکنان به گشت و گذار بپردازید. در این آپدیت شما می‌توانید تا 16 بازیکن را ببینید، با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و باهم در دنیای بازی گشت و گذار کنید. تنها نکته‌ی عجیب در مورد این ویژگی این است که بازیکنان دیگر از دید شما همانند دایره‌هایی درخشان هستند. Hello Games در این مورد گفت: " تعامل بین بازیکنان در حال حاضر بسیار محدود است. اما این قدم اول برای اضافه کردن Co-Op به No Man's Sky است."

این شرکت همچنین گفت که این آپدیت، 30 ساعت محتوای داستانی به بازی اضافه می‌کند. این یعنی سیستم مراحل داستانی به بازی اضافه شده است و به گفته‌ی سازنده المان‌های داستانی و تعاملی دوبرابر شده‌اند. قبیله‌های جدید نیز اضافه‌ شده‌اند و سیستم‌های اقتصادی، خرید‌ و فروش و Craft نیز گسترش یافته‌اند.

همچنین شما قادر هستید محیط طبیعی را به وسیله ابزاری جدید به نام Multi-Tool ویرایش کنید تا پایگاهی که ساختید از لحاظ محیطی نیز بهبود یابد. تفاوت بین سیارات نیز بیشتر شده است این در حالی است که همه‌ی آن‌ها از لحاظ بصری نیز بهبود یافته‌اند. در نهایت، نبرد‌های فضایی و زمینی نیز بهبود‌هایی داشتند و سفینه‌های جدیدی برای خرید نیز وجود دارند.

شما می‌توانید تمامی جزئیات را در اینجا بخوانید. در ادامه با تریلر این آپدیت همراه باشید:

دانلود با کیفیت 480p - دانلود با کیفیت 720p

نوشته شده در: 21 مرداد 1396
دسته: مطلب متفرقه، No Man's Sky
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • No Man's Sky - Confronting the Monolith Gameplay
  • No Man's Sky: First 20 Minutes of Gameplay
  • No Man's Sky
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

http://pardisgame.net/story-14005-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-No-Mans-Sky-%D8%A8%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%B2%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%8C-%D8%AA%D9%87%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF.html
البته من می خوام این اقا حسین توی عکس رو پیدا کنم و یه #جهت_یادآوری واسش بفرستم
http://s9.picofile.com/file/8303341476/Untitled.png
اتفاقا دیشب بود که نقد بازیخوار این بازی رو دیدم و شدیدا تاسف خوردم، واسه این که چرا این بازی با این همه پتانسیل، این همه اشکالات بهش وارده. بازیخوار با این که زبونش تنده ولی همه اشکالاتی که گرفته بود نسبتا درست بود.
امیدوارم این ااپدیت بازیکنارو دوباره به بازی برگردونه و توجه هارو دوباره جلب کنه، اصلا دوس ندارم این بازی رو تو این وضعیت ببینم.
کاش از اول همینجوری عرضه میشد...
الان تخفیف خورده . 35 تومن شده . این مقدار دیگه ارزش داره . یا شایدم نه
"در این آپدیت شما می‌توانید تا 16 بازیکن را ببینید، "
یادمه موقع ریلیز بازی طرف میگفت بازی انلاینه ولی جهان بقدری بزرگه که نمیتونید همدیگه رو پیدا کنید {یعنی همه بازیکن ها تو یه بازی هستن ولی جهانمون خیلی بزرگه :) } بازیشون سندباکس در اومد و افلاین .الان نشیمنگاه مبارکشونو پاره کردن 16 تا ادم با هم میتونی ببینی اونم از دید شما دایره‌هایی درخشان هستند .واقعا که دروغ و توهین به شعور مخاطب خیلی میتونه کثیف باشه
بازی داره به چیزی که باید میبود نزدیک میشه این امیدوار کنندس
بجای اینکارا کاش یکی دو سال تاخیر مینداختن بازیرو نیازی هم به این اپدیتا نداشت
اونوقت هم فروش خوبی داشت هم نمرات خوب.
هایپ شدن که میگن همینه دیگه
بی تجربگی استودیو اینجا مشخص شد، همین که جوگیر شدن و زود بازیرو دادن بیرون