نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
کلیف بلیزینسکی نگرانی نسبت به شروع ضعیف LawBreakers ندارد

 

علیرغم اینکه بازی LawBreakers از لحاظ کیفی بازی بسیار خوبی می‌باشد اما بنظر می‌آید که شروع خوبی نداشته است. در حال حاضر، کمی بیشتر از 1500 نفر در حال انجام این بازی هستند که حتی برای نزدیک شدن به 100 بازی برتر Steam کافی نیست.

این شروع خوبی نیست، به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PCGamer، آقای "کلیف بلیزینسکی" (سازنده‌ی بازی) نگرانی‌ای در این مورد ندارد:

"این مانند یک مسابقه‌ی دو‌ی ماراتون است. من ترجیح می‌دهم که آن بازی باشم که آرام آرام محبوب می‌شود تا آن بازی‌ای که با کلی هایپ عرضه شود. این همان دلیلی است که نقد‌های کاربران در Steam بسیار مثبت هستند.

ما قصد داریم آگاهی نسبت به محصول‌مان را افزایش دهیم و از آن پشتیبانی کنیم. برای مثال شما به بازی League of Legends نگاه کنید. در ابتدا این بازی مدی بر پایه‌ی Warcraft 3 بود اما آرام آرام تبدیل به یک بازی شگفت‌انگیز شد. من ترجیح می‌دهم که بازی آرام آرام پرطرفدار شود. این بسیار بهتر از یک بازی AAA با هایپ فراوان است که تعدادی زیادی از مردم در ماه اول بازی می‌کنند و در نهایت این تعداد آرام آرام شروع به کم شدن کند تا محصول بعدی در سال آینده عرضه شود."

او همچنین اشاره کرد که نسخه‌ی Alpha عمومی بازی یک اشتباه بود چون دید کامل بازی را نمایان نمی‌کرد:

"اگر می‌توانستم در زمان برگردم، من اجازه نمی‌دادم که آن Alpha بطور عمومی برای همه استریم شود چون آن نسخه انتظارات را پایین آورد و ما مجبور شدیم سه برابر بیشتر کار کنیم تا مردم دید کامل بازی را متوجه شوند."

او اشاره کرد که در ابتدا اعلام کردن اینکه بازی مجانی خواهد بود نیز مشکلات بسیاری ایجاد کرد:

"بازیکنان بازی‌های اول-شخص شوتر نسبت به مجانی بودن بازی بسیار بدبین هستند. آن‌ها انتظار اجاره کردن سلاح‌ها، طراحی کردن و تزئین کردن آن‌ها با الماس را دارند. آن‌ها به وجود microtransaction در یک بازی 60 دلاری عادت دارند."

  او در نهایت اشاره کرد اعتبار شخصی او ممکن است بر بازی تاثیر گذاشته باشد:

"نسل بچه‌های 15 ساله حتی نمی‌دانند من چه کسی هستم و اهمیتی هم نمی‌دهند. من در طول 25 سالی که در حال این‌کار بودم، شخصیت دوقطبی‌ داشتم. شاید دلیلش این بود که در مدرسه چندان محبوب نبودم."

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

نوشته شده در: 22 مرداد 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • LawBreakers - E3 2016
  • LawBreakers trailer - PC Gaming Show 2017
  • موسیقی بازی‌ها: LawBreakers
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

کاملا مخالفم با نظرش خیلی از بازی ها هنگام عرضی خوب بودنم هنوزم هستن مثالش همین PlayerUnknowsbattleground یا همون PUBG هست توی چند ماه فروش فوق العاده داشته
PUBG اوایل شروع حالت EA اش که افتضاح بود برای ماها... یک لگ ریز باعث میشد کلا از Disconnect بشی و قابلیت وصل شدن مجدد هم نبود، دائما Bug به پستت میخورد و کرش های متعدد..بازی تازه به وضعیت مناسبی رسیده
من منظورم از موقع عرضه استیمش هست نه نسخه الفا اینی که شما میفرماید برای نسخه الفا هست
مشاهده 3 پاسخ دیگر
البته یک دلیل هم پشت کردن به طرفدارها و افرادی که با کلیف و کارش آشنایی زیادی داشتند و بی اعتنایی کردن و جواب نا مربوط دادن به طرفدارهاس . زمانی که از ایشون پرسیدند آیا بازی یر روی Xbox one x عرضه خواهد شد با توجه به این که خیلی از توسعه دهنده ها گفتند در عرض چند ساعت و با کمترین هزینه بازی هاشون رو بر روی Xbox one X پورت کردند در پاسخ گفته همشون دروغ میگن . خب راحت بگید با سونی قرارداد دارید تا این بازی بر روی Xbox عرضه نشه . با توجه به متای بازی و کیفیتش همون بهتر که بازی کلا روی Xbox عرضه نشه بعد از این رفتارها هم کسی سراغش نمیره . سازنده های تایتان فال هم چنین کردند و نتیجش رو دیدند .
مسئله اینجاست که کیفیت و سطح بازی بالاست و بازیکنای Quake و یا Unreal Torunoment عاشق این عنوان میشن، شما اعتراض و خشمتون از جای دیگه ای بلند میشه.