فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
Sledgehammer Games: امیدواریم Call of Duty: WW II بتواند چیزی همانند "نجات سرباز رایان" در صنعت بازی باشد

Sledgehammer Games: امیدوارم Call of Duty: WW II بتواند چیزی همانند "نجات سرباز رایان" در صنعت بازی باشد

همان‌طور که می دانید استودیو Sledgehammer Games با نسخه امسال Call of Duty در حال بازگشت به جنگ جهانی دوم است و توسعه‌دهندگان نیز اهداف بلندی برای توسعه بازی دارند. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از WCCFTech به تازگی مدیر ارشد توسعه استودیو یعنی آقای "مایکل کاندری" (Michael Condrey) اعتراف کرد که آن‌ها امید دارند Call of Duty: WW II تبدیل چیزی همانند فیلم "نجات سرباز رایان" منتها در صنعت بازی بازی شود. و بخشی از آن را نیز مدیون قدرت افزایش‌یافته تکنولوژی‌های جدید می‌داند.

"ما این امید را داریم. در حال حاضر در نسل جدیدی از کنسول‌ها قرار داریم؛ چیزی که از آخرین بازی که برروی جنگ جهانی دوم کار کرده‌ایم، در اختیار نداشته‌این. پس می‌توانیم کارهایی کنیم که بازکنان غرق در بازی شوند. این برای بازیکنانی که تاکنون بازی‌های Call of Duty پیرامون جنگ حهانی دوم را بازی نکرده‌اند به عنوان تجربه اول‌شان بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. ما کاملا امیدواریم که بازی به عنوانی مرجعی نمادین در ذهن بازیکنان نقش ببندد. حتی از بعضی از جهات اگر برای بازیکنان تبدیل به چیزی شود که فیلم "نجات سرباز رایان" برای من بود، موفقیتی شگفت‌انگیز خواهد بود. این چیزیست که ما درتلاشیم تا به آن دست پیدا کنیم. "

سیستم‌ها نورپردازی، صداگذاری، طراحی چهره و تخریب‌پذیری بازی کاملا جدید بوده و انجام چنین کاری واقعا برای ما سخت و طاقت‌فرسا بوده است. در حال حاضر ما از هر تکه از قدرت پلتفرم‌های مقصد بازی استفاده می‌کنیم؛ و بدانید که واقعا به بازی مخصوصا جلوه‌های بصری آن افتخار می کنیم. "

آقای "گلن اسکافیلد" (Glen Schofield) که مدیر کل و یکی از موسسان استودیو است اضافه کرد:

"تا جایی که بازی‌های ویدئویی پیش آمده‌اند، فکر نمی‌کنم که چیزی می‌توانسته به خوبی‌ـی که هم‌اکنون PS4 و Xbox One  طبیعت و محدوده حماسی این نبرد‌ها را به تصویر می‌کشند، به نمایش بگذارد. ما نمی‌توانستیم 5 سال پیش بازی را به گونه‌ای که اکنون می‌خواهیم آن را توسعه دهیم، به تصویر بکشیم. بازی در حال حاضر واقعا شگفت‌انگیز است. . .  "

"حقیقت این است که بعضی از جنبه‌های جنگ جهانی نظیر بمب‌ها و تاثیرشان واقعا بزرگ بوده‌اند؛ پس دیدن اتفاقی که آن‌ا افتاده به روشی که ما انجام داده‌ایم، حس مدرن‌تری به شما می‌دهد. "

از زمان فیلم "نجات سرباز رایان" و از زمان عنوان Call of Duty: World at War چیز‌های بسیاری فاش شده‌اند و ما می‌توانیم از آن اطلاعات بهره ببریم. تنها پیشرفت قدرت تکنولوژی به ما اجازه انجام کارهای بسیاری می‌دهد و ما نیز تکنولوژی‌ها و ابزار اختصاصی زیادی برای بهره‌بردن داریم. ما از قبلیتی نظیر "photogrammetry" برای هرچه واقعی‌تر بودن اشیا استفاده می‌کنیم. مطمئن باشید که ما از اخرین تکنیک‌هایی که بتوانیم استفاده خواهیم کرد. "

عنوان Call of Duty: WWII در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) برروی کنسول‌های PS4 و Xbox One و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. در پایان لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 22 مرداد 1396
دسته: مطلب متفرقه، Call of Duty: World at War
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: World at War
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

چقدر دلم میخواست این بازی رو با هدست مجازی vr بازی کنم. گرافیک فوق‌العاده
بعید میدونم بتونه به لحاظ گرافیکی و جلوه های بصری با بتلفید 1 رقابت کنه. ولی همین که بازی به ریشه های خودش برگشت واقعا هیجان انگیزه!! واسه ما که با COD های اول خاطره داریم ... COD2 عالی بود!!
امیدوارم حداقل بتونه همون حس نوستالژیک رو بهمون برگردونه!
برای من همین که نجات کالاف دیوتی باشه هم کفایت می کنه.
یکی از ویژگی هایی که بتل1 داره، سیستم تخریب پذیریشه، واقعا همون سیستم لعاب اساسی به بازی داده. امیدوارم یه فکر اساسی واسه تخریب تو بازی بکنن
امیدوارم که بازی موفقی بشه ، فقط به نظرم یکی از مشکل هایی که کالاف های اخیر داشته انجین قدیمیشونه که
نمیتونه مثل انجین های دیگه افکت های مدرن رو بکشه و باعث افت فریم رو سیستم های قوی میشه