شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت
توضیحات مایکروسافت درباره کنفرانس این شرکت در Gamescom 2017

کنفرانس مایکروسافت در Gamescom امسال شامل اخبار و بازی‌های جدید خواهد بود

تنها چند روز تا زمان برگزاری نمایشگاه Gamescom امسال باقی مانده است، این موضوعی دلیلی شده که شرکت مایکروسافت اطلاعات کمی راجع به نحوه برگزاری کنفرانس خود در این نمایشگاه منتشر کند. بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی این شرکت، طرفداران علاوه بر مشاهده اخباری جدید راجع به کنسول جدید این شرکت یعنی Xbox One X می‌توانند انتظار نمایش تعدادی بازی را نیز داشته باشند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers بر اساس اطلاعات رسمی از سوی شرکت مایکروسافت ما در کفرانس این شرکت در نمایشگاه Gamescom امسال می‌توانیم شاهد نمایش‌هایی از بازی‌های "موردانتظار" این کنسول باشیم. این به‌ این معناست که احتمالا هیچ بازی جدیدی به نمایش گذاشته نخواهد شد و تنها اطلاعاتی بیشتر راجع به بازی‌های معرفی شده‌ در نمایشگاه E3 2017 دستگیرمان می‌شود. البته این همه‌چیز نخواهد بود چرا که بدون شک مایکروسافت زمان زیادی را نیز به توضیح درباره کنسول جدید خود یعنی Xbox One X اختصاص خواهد داد.

نمایشگاه Gamescom امسال از تاریخ 31 مرداد تا 4 شهریور در شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد.

نوشته شده در: 27 مرداد 1396
دسته: خبر، Halo 5 : Guardians
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • HALO 5 : Guardians
  • HALO 5 : Guardians
  • HALO 5 : Guardians
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

""موردانتظار"" برو بابا كدوم مورد انتظار.مردشور انحصارياى امسالتو جمعاً ببرن ، انحصاريايى كه سرشون كلّه فنجونيه بايد... البته هنوزم چشم بستگان روشن فكرى هستن كه در جواب من بگن "تو هنر حاليت نميشه" كه درجواب اين دوستان بايد بگم ، اره ميخوام صدسال سياه اين هنرحاليم نشه
شکی نیست که مایکروسافت امسال از لحاظ عناوین انحصاری به شدت کمبود داره. ولی این دلیلی نمیشه که ساخته یک استودیوی مستقل و کوچیک که با تمام وجود و عشق روی پروژشون کار کردند رو تمسخر کنیم.
حرف تو دهن نذاريد ، كجايه حرف من عناوين مستقل رو به تمسخر گرفته!؟عناوين مستقل در كنار عناوين AAA بازى هاى يك سال كنسول رو تشكيل ميدن و حرف من اين كه عناوين مستقل نميتونن به تنهايى اين بار رو به دوش بكشن ، همين و بس ، خشم منم از اين نه از عناوين مستقل(و خوش ساخت)
مشاهده 2 پاسخ دیگر