فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی
Brink شش سال پس از انتشار برای همیشه بر روی شبکه Steam رایگان شد + نحوه دریافت بازی

هرگاه صحبت‌ از بدترین بازی‌های تاریخ بتسدا می‌شود همیشه نام "Brink" در بین مثال‌های بارز آن فهرست نمایان می‌شود. یک شوتر اول شخص که در سال 2011 راهی بازار شد و در نهایت مایه سرافکندگی استدیو سازنده‌اش یعنی "اسپلش دمیج" (Splash Damage ) و ناشرش، بتسدا شد. حالا و شش سال پس از آن واقعه، Brink بازهم زنده شده است. این بار با تصمیم سازندگانش مبنی بر رایگان (F2P) شدن بازی در شبکه استیم. 

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، این بازی که زمان خودش قرار بود یک بازی تیراندازی پرتحرک و مبتنی بر کلاس باشد، از زمان رایگان شدن هم توانسته است توجه بازیکنان بسیاری را به خود جلب کند. در حال حاضر به صورت همزمان بیش از 2500 بازیکن در شبکه استیم در حال بازی کردن این عنوان هستند. این رقم زمانی موفقیت بالای بازی را به نمایش می‌گذارد که بدانید چیزی حدود 5 برابر مجموع تعداد بازیکنان دو بازی موفق LawBreakers و Battleborn است. گرچه این را هم باید یادآور شویم که هیچ‌کدام از دو بازی نام‌برده شده رایگان نیستند ولی همین اواخر منتشر شدند. 

داستان Brink حول محور شهری به نام The Ark می گذرد. این شهر خیالی كه در سن فرانسیسكو ساخته شده، قرار بوده که مدینه فاضله ای برای مردم باشد كه فقط 5000 نفر در آن زندگی كنند، ولی جمعیت مردم طی چند سال به 50000 نفر افزایش یافت و نتیجه كمبود غذا، پوشاك و وضعیت اقتصادی بد شد. در این بین، گروهی به نام Resistance شكل گرفت تا علیه دولت و مشكلات آن ایستادگی كند. این گروه خود را به اسلحه های پیشرفته مجهز كرد و به جنگ دولت رفت. از آن طرف دولت هم با تشكیل گروهی به نام Security سربازهای خبره ای را استخدام كرد تا علیه Resistance برخیزند. اکشن پرزد و خورد، المان‌های پارکور و کلاس‌بندی‌های متعدد نیز از ویژگی‌های مثبت گیم‌پلی بازی به شمار می‌رود.

اگر برای تجربه این بازی رایگان هیجان‌زده شده‌اید، با رفتن به این صفحه می‌توانید برای همیشه Brink‌ را به قفسه بازی‌هایتان اضافه کنید. چند بسته الحاقی هم پیش از این برای بازی منتشر شده‌اند که خرید آن‌ها نیازمند هزینه بالایی نیست.

نوشته شده در: 2 شهريور 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Brink
  • Brink
  • Brink
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

اتفاقا یکی از بهترین شوتر هایی بود که تو عمرم بازیش کردم
منتقدا یه مشت نوبن که فقط دوس دارن عقدشونو سر بازیا خالی میکنن
این بازی یکی از خاص ترین بازیاس
سیستم حرکتی SMART
گرافیک خوب برای زمان خودش
گیمپلی سریع و معتاد کننده و البته باحال
خیلی بازی عالی هستش
نمیدونم چرا ایننجوری شد