نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
جزئیاتی از پایین‌ترین گزینه رزولوشن و نرخ فریم نسخه PC عنوان Sea of Thieves

 جزئیاتی از پایین‌ترین گزینه رزولوشن و نرخ فریم نسخه PC عنوان Sea of Thieves

در جریان رویداد Gamescom امسال دو شرکت Rare و Microsoft اعلام کردند که عنوان Sea of Thieves بر‌روی دو پلتفرم Xbox One و PC از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی می‌کند. در حالی که نسخه PC این بازی قرار است با امکان پشتیبانی از رزولوشن 4K و نرخ فریم 60 عرضه شود، اما به نظر می‌رسد که تیم سازنده سخت‌افزارهای قدیمی را به فراموشی نسپرده و برای اجرای بازی بر روی ‌PCهای قدیمی نیز اقداماتی انجام داده است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، تهیه‌کننده ارشد Sea of Thieves آقای جو نات به‌تازگی در مصاحبه با وبسایت PCGamer در این رابطه اعلام کرده که سعی تیم سازنده بر اجرای بازی بر روی ضعیف‌ترین پیکربندی‌های PC ممکن است و در جهت تحقق این هدف دو گزینه ویژه برای کسانی که بر روی‌PC های قدیمی بازی می‌کنند، در نظر گرفته شده است. صحبت‌های نات در این مورد را در ادامه مطالعه نمایید.

"ما یک حالت 540p را نیز به بازی اضافه کرده‌ایم، بنابراین حتی می‌توانید بازی را با رزولوشنی پایین‌تر HD هم تجربه کنید. همچنین یک گزینه برای تجربه Sea of Thieves به‌صورت 15 فریم در ثانیه نیز در نظر گرفته شده است و دلیل اینکار هم این است که وقتی نظر طرفدارانمان را بررسی می‌کردم افرادی بودند که چنین می‌گفتند: واقعا با تجربه بازی به صورت 15 فریم در ثانیه خوشحالم. ما در مقابل این نظرها مقاومت نمی‌کنیم و خوشحال می‌شویم که از آنها پشتیبانی کنیم. و بخاطر این افراد این گزینه‌ها را به بازی اضافه کردیم، این گزینه‌ها حتی از پایین‌ترین مشخصاتی که Rare در نظر گرفته نیز پایین‌تر هستند، اما اگر شما در این حالت از تجربه خود لذت می‌برید، چرا این لذت را از شما سلب کنیم؟"

مطمئننا این برای آن دسته از PC گیمرها که هنوز برای ارتقا سیستم خود اقدام نکرده‌اند و خواهان تجربه این بازی هستند خبر خوبی است. شما چطور فکر می‌کنید؟

Sea of Thieves در سال 2018 عرضه خواهد شد.

نوشته شده در: 8 شهريور 1396
دسته: مطلب متفرقه، Sea of Thieves
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Sea Of Thieves - Gameplay
  • Sea of Thieves
  • Sea of Thieves: Release Date Announce Trailer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

هیچی 15 فریم نمیشه تمام بازی های AAA پارسال رو با این نرخ فریم بازی کردم حالت سینمایی خاصی بهم میداد فقط 15 فریم کبیر.
اینم از این
کراس پلتفرمم هم ک هست

پس بروبچ! همه بگیرین بازیو، تا انشالله با امید به پروردگار، دست در دست هم دریای کارائیب رو لخت کنیم
دمشون گرم
البته با این کار فروششون بیشتر میشه

s1107 بلاگ‌‌ نویس برتر 9 امتیاز 9 شهريور 96، 00:06

""افرادی بودند که چنین می‌گفتند: واقعا با تجربه بازی به صورت 15 فریم در ثانیه خوشحالم. ما در مقابل این نظرها مقاومت نمی‌کنیم و خوشحال می‌شویم که از آنها پشتیبانی کنیم.""

بسوزه پدر بی پولی
پول نداشته باشی مجبوری با ۱۵ فریم هم خوشحال باشی