فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
بزرگترین بروزرسانی رایگان عنوان Tom Clancy's The Division پاییز امسال منتشر خواهد شد

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dsogaming، ساعاتی قبل Ubisoft جزییات بیشتری از بروزرسانی بعدی عنوان Tom Clancy's The Division منتشر کرد. طبق این اطلاعات، آپدیت بعدی این عنوان Resistance (مقاومت) نام خواهد داشت و بازی را به ورژن 1.8 ارتقا خواهد داد. این آپدیت در پاییز امسال و به یکباره در دسترس تمامی پلفترم‌ها قرار خواهد گرفت. این آپدیت بزرگ‌ترین بروزرسانی خواهد بود که به‌صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. طبق جزییات منتشر شده قرار است که آپدیت بعدی دو مُد (Mode) جدید و منطقه‌ای به‌نام West Side Pier را به بازی اضافه کند.

منطقه West Side Pier منطقه‌ای کاملا جدید است و تا قبل از این آپدیت در بازی وجود نداشته است. این منطقه خود شامل دو ناحیه کوچک‌تر است که برای تمامی بازیکنان قابل دسترسی هستند. برای اولین بار در بازی، دشمنان گروه Division در این منطقه گردهم آمده‌اند و با یکدیگر همکاری می‌کنند. وظیفه Division کشف دلیل علاقه ناگهانی دشمنان به این منطقه است. پس از این آپدیت، در این منطقه دو مُد جدید در دسترس خواهد بود:

در مُد "PvE) "Resistance) برای اولین‌بار در این بازی، دو گروه مختلف از دشمنان، یک تیم را تشکیل می‌دهند و علیه گروه Division که می‌توانند تا 4 بازیکن باشند، با یکدیگر همکاری می‌کنند. در این مُد، دشمنان به یک‌باره حمله نمی‌کنند بلکه به‌صورت موج موج به مبارزه با بازیکنان می‌پردازند. بازیکنان با پیروزی در مقابل هر موج از دشمنان، جوایزی را برنده می‌شوند.

در مُد "PvP) "Skirmish) دو تیم 4 نفره از بازیکنان در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و به مبارزه با هم می‌پردازند. برنده این نوع مبارزات، تیمی خواهد بود که بیشترین تعداد کشتن افراد تیم دشمن را کسب کرده باشد.

بخشی جدید به‌نام Camp Clinton به منطقه مذکور افزوده شده است تا بازیکنان بتوانند قبل از حضور در مبارزات، تیم خود را تشکیل دهند.

در ادامه شاهد بهبودهایی در بخش DLC داستانی Underground و نوسازی مکانیک‌های rogue خواهیم بود. در بخش Gear System (تجهیزات) نیز پیشرفت‌هایی انجام شده است و بعد از انتشار بروزرسانی بعدی این بازی، بازیکنان قادر خواهند بود تا سطح تجهیزاتشان را بیش از پیش ارتقا دهند. اگر علاقه‌مندید تا جزییات بیشتری از این آپدیت را بدانید، می‌توانید امروز ساعت 17:30 به وقت ایران به اینجا مراجعه کنید و نمایش زنده تیم توسعه‌دهنده را مشاهده کنید.

بروزرسانی قبلی عنوان Tom Clancy's The Division در تابستان همین سال منتشر شده بود و بازی را به نسخه 1.7 ارتقا داد. آپدیت Resistance دومین آپدیت رایگان این بازی از زمان انتشار این عنوان خواهد بود. پس گذشت 2 سال از عرضه این بازی، تیم توسعه همچنان در حال کار بر روی بروزرسانی‌های بیشتری برای این عنوان هستند.تا به اینجای کار، نتیجه تلاش‌های تیم توسعه‌دهنده بازی، بهبود گیم‌پلی و افزایش کیفیت بازی بوده است. طبق اطلاعات منتشر شده انتشار بروزرسانی‌های بیشتری برای این عنوان در طی ماه‌های آینده در دستور کار تیم سازنده قرار دارد.

 

(برای دیدن تصاویر در سایز اصلی، کلیک کنید)


دانلود با کیفیت SDدانلود با کیفیت HD

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا همچنان برای تجربه بیشتر این عنوان مشتاق هستید یا نظرتان این است که این بازی پتانسیل بیشتری برای نمایش دادن ندارد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 8 شهريور 1396
دسته: خبر، The Division
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • The Division
  • The Division
  • The Division
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

سلیقه ها متفاوته. من که هنوز عاشقشم... این بازی و gta v هرگز واسم تکراری نمیشند...