شاتل‌لند - گیم‌سنتر
فروشگاه گیفت کارت
 
فروش محصولات MSI
صندلی های گیمینگ dxracer فروش کنسول‌‌های بازی و لوازم جانبی
روح شما در Destiny 2 می‌تواند در پیدا کردن برخی چیزها به شما کمک کند!

Destinty 2 Your Ghost Can help you

شیوه روایت داستان در Destiny 2 تفاوت‌های قابل توجهی با نسخه قبلی این عنوان دارد. دیگر دوران جمع‌آوری کارت‌های داستانی که اکثر مردم هیچ اهمیتی بهشان نمی‌دهند در جهان این بازی به سر رسیده است. در عوض، وسایل مخصوصی در جهان بازی مخفی شده‌اند که به روایت بازی کمک می‌کنند. مسئله این‌جاست که پیدا کردن این وسایل به هیچ وجه کار آسانی نیست، اما به کمک روح‌تان، می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Polygon در جهان Destiny 2، چه در زمین‌های مبارزه و چه در بخش‌های دیگر، آیتم‌هایی وجود دارند که روح شما می‌تواند آن‌ها را بررسی کند. زمانی که به یکی از این آیتم‌ها می‌رسید گزینه "اسکن" برای‌تان ظاهر می‌شود. اگر این گزینه را انتخاب کنید روح‌تان این وسیله را بررسی خواهد کرد و پیشینه آن، یا تفکرات خودش درباره این وسیله را به شما خواهد گفت. همچنین روح شما گاهی اوقات می‌تواند در پیدا کردن مکان این وسایل نیز به شما کمک کند، برای این کار شما باید راهی که روح برای‌تان مشخص کرده را دنبال کنید تا سرانجام به مکان موردنظر برسید. در زمین‌های مبارزه پیدا کردن این آیتم‌ها نسبتا آسان‌تر است، اما در بخش‌های دیگر گاهی اوقات مجبور هستید گشت‌وگذار کنید و از راه‌های مخفی بگذرید تا این وسایل را پیدا کنید.

هنوز مشخص نیست که آیا بررسی این وسایل جدا از فاش کردن اطلاعات داستانی فایده دیگری نیز برای بازیکنان دارند یا خیر، اما در هر صورت یک پیشرفت خوب نسبت به نسخه اول بازی محسوب می‌شوند. در نسخه اول بازی شما هر از گاهی کارت‌های داستانی پیدا‌ می‌کردید که به شما در درک داستان جهان بازی کمک می‌کردند، مشکل این‌جا بود که شما برای خواندن آن‌ها باید از بازی خارج می‌شدید. اما در این نسخه شما می‌توانید این جزییات داستانی را در خود بازی بررسی کنید.

Destiny 2 هم‌اکنون برای دو کنسول XOne و PS4 در دسترس است و در تاریخ 2 آبان نیز برای PC منتشر خواهد شد. شما می‌توانید نمرات این بازی را در این پست مشاهده کنید. 

نوشته شده در: 18 شهريور 1396
دسته: خبر، Destiny 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Destiny 2 - First Launch Trailer
  • Destiny 2 Beta [the farm]
  • Destiny 2 – PC Release
 

آموزش آنریل انجین 4آموزش آنریل انجین 4

آموزش یونیتی سه بعدیآموزش یونیتی سه بعدی

آموزش یونیتی دو بعدیآموزش یونیتی دو بعدی

آموزش سی شارپ در یونیتیآموزش سی شارپ در یونیتی

آموزش واقعیت مجازی در یونیتیآموزش واقعیت مجازی در یونیتی

آموزش گیم میکر استودیو آموزش گیم میکر استودیو GameMaker
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.