بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
نسخه فیزیکی LA Noire برای Nintendo Switch قیمت گران‌تری خواهد داشت

نسخه فیزیکی LA Noire برای Nintendo Switch قیمت گران‌تری خواهد داشت

LA Noire برروی Nintendo Switch با 10 دلار گران‌تر نسبت به نسخه‌های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد یا حداقل نسخه فیزیکی چنین وضعیتی دارد. 

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Gamespot، نسخه فیزیکی LA Noire برای Nintedo Switch با قیمت 50 دلار در دسترس قرار می‌گیرد اما دارندگان کنسول‌های PS4 و Xbox One می‌توانند با 40 دلار آن را خریداری کنند. ظاهرا نسخه‌های دیجیتالی هر سه کنسول با قیمت 40 دلار عرضه می‌شود.

به‌نظر می‌رسد این جزئیات از طریق سایت رسمی Rockstar به‌دست آمده‌اند گرچه تاکنون سایت به‌روزرسانی شده است. در هر صورت چرا نسخه Nintendo Switch با قیمت گران‌تری عرضه می‌شود؟ با توجه به گزارشات US Gamer، این موضوع به قیمت تولید و انتشار بازی برروی Nintendo Switch ارتباط دارد. ظاهرا تولید بازی‌ها برروی کارت‌های مخصوص این کنسول پول بیشتری نسبت به سایر نسخه‌ها می‌خواهد بنابراین مصرف کننده‌ها هم باید با قیمت بیشتری آن‌ها را به‌دست آورد.

L.A. Noire در 14 نوامبر (سه‌شنبه 23 آبان) برای کنسول‌های Nintendo Switch ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه واقعیت مجازی آن هم در همان روز برای HTC Vive در دسترس قرار می‌گیرد.

نوشته شده در: 18 شهريور 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • L.A. Noire
  • L.A. Noire
  • L.A. Noire
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

از استیم نسخه complete رو 8 تومن خریدم تو تخفیف