نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
نمایشگاه TGC فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
چرا توسعه‌ی Borderlands 3 تا این حد طول کشیده است؟

چرا توسعه‌ی Borderlands 3 تا این حد طول کشیده است؟

سال 2012 بود که Gearbox Software عنوان Borderlands 2 را عرضه کرد و بعد از یکسال پشتیبانی از بازی بازیکنان شروع به انتظار کشیدن برای نسخه‌ی سوم کردند. اکنون به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از wccftech، بعد از تقریبا 5 سال، رییس این استودیو یعنی "رندی پیچفورد" در مورد در مورد طول کشیدن توسعه‌ی Borderlands 3 صحبت کرد. 

طی مصاحبه‌ای با IGN، ایشان اشاره کرد که Borderlands بسیار برای Gearbox باارزش است و او می‌داند که بازیکنان منتظر نسخه‌ی بعدی هستند و به همین دلیل می‌خواهد یک قدم "بسیار بزرگ و ارزشمند" گرفته تا ایده‌های بلندپروازانه‌شان تحقق یابد. "این چیزی نیست که در یک شب عملی شود".

پیچفورد زمان بین نسخه‌ی دوم و سوم را با GTA III و IV مقایسه کرد. او اشاره کرد که Vice City و San Andreas درست است که ادامه‌ای بر این سری بودند اما هردو بازی "از یک انجین بوده و در یک نسل عرضه شدند." با این حال زمانی که GTA IV عرضه شد، Rockstar یک جهش بزرگ در این فرنچایز ایجاد کرد.

او اعتقاد دارد که ضروری است از رویکرد Rockstar درس گرفت چون این استودیو می‌دانست طرفداران انتظار چه چیزی را دارند بنابراین باید از وقتشان استفاده کرده و دنیا و انجین GTA IV را بسازند.

Gearbox می‌خواهد طرفداران از نسخه‌ی بعدی‌شان راضی باشند:

"آسان‌ترین کار برای‌ما این است که تعداد زیادی بازی‌های پیش درآمد عرضه کنیم و پول در بیاوریم. اما ما قصد داریم برروی بازی کار کرده و تا زمانی که به چیز ارزشمندی دست نیافتیم از آن‌ رونمایی نکنیم."

ایشان در مراسم PAX West 2017 نیز اشاره  کرده بود که 90 درصد کارکنان این استودیو در حال کار برروی این عنوان هستند.

نوشته شده در: 21 شهريور 1396
دسته: خبر
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.