فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
استودیو سازنده Everybody’s Gone to the Rapture برای مدتی بسته خواهد شد

استودیو سازنده Everybody’s Gone to the Rapture برای مدتی بسته خواهد شد

اخیرا آقای "دن پینچ‌بک" (Dan Pinchbeck) یکی از سران استودیو The Chinese Room که عناوینی نظیر Everybody's Gone to thr Rapture و Dear Esther را در کارنامه دارد اعلام کرده که استودیو کارکنانش را در حال توسعه عنوان So Let Us Melt بوده‌اند، مرخص کرده است. "پینچ‌بک" نگفته که استودیو بسته خواهد شد بلکه تنها برای مدتی خبری از آن نخواهد بود.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DualShockers در پستی در بلاگ رسمی The Chinese Room "پینچ‌بک" با اعلام جزئیاتی اعلام کرد که این تصمیم به خاطر دلایل مالی و سلامت گرفته شده است؛ به عنوان نتیجه‌ای از استرس‌هایی که هرروزه به آن‌ها به عنوان یک توسعه‌دهنده کوچک وارد می‌شده است. اخیرا در مصاحبه‌ای با Eurogamer، آقای "پینچ‌بک" پا را فراتر گذاشته و با اشاره به موقعیت‌هایی که زیاد قابل بحث نبوده، از دلایل بیشتری که سبب تعطیلی موقت استودیو شده پرده برداشته است.

"گاهی اوقات شما در موقعیتی قرار دارید که مجبورید کارهایی را انجام دهید که در کوتاه مدت وحشتناک به نظر می‌رسند؛ آن هم به خاطر اینکه کار طولانی‌مدت و اصلی را زنده نگه دارید. زمانی که شما کاملا پائین و از کار افتاده باشید از بین رفته‌اید. حقیقت این است! بازگشت از آن وضعیت بسیار سخت است. "

علاوه بر آن استرس‌ها و فشار‌ها، "پینچ‌بک" گفت که مدیریت The Chinese Room اساسا از سال 2012 برای وی و همسرش "جسیکا کاری" (Jessica Curry) بسیار سریع بوده است. وی گفت که هر دوی آن‌ها در حال حاضر بسیار خسته و بدون انرژی هستند.

یکی از دلایل این وضعیت احتمالا این نکته است که The Chinese Room در تامین کامل و مطمئن بودجه خود از سوی یک ناشر برای بازی‌های پیشِ‌رویش ناموفق بوده است. چیزی که "پینچ‌بک" می‌گوید نتیجه عدم تمایل وی برای ساخت یک شبیه‌ساز راه‌رفتن دیگر است. وی اشاره کرد که شبیه‌سازهای راه رفتن چیزی همانند میدان‌های مین مکانیکی هستند.

"بزرگ‌ترین مشکل یک شبیه‌ساز راه‌رفتن این است که شما هیچ مکانیک و سیستمی ندارید که بدانید درست هستند."

"90 درصد از عمل‌کردن و مورد رضایت قرارگرفتن بازی به اتمسفر و اینکه بازی تا چه حد در غرق‌کردن گیمر در دنیای خودش موفق است، بستگی دارد. و شما تمامی دارایی‌ها و امکانات بازی را برای رسیدن به چنین چیزی نیاز دارید. بسیاری از اوقات شما از روی ایمان به کار خود ادامه می‌دهید."

هم‌چنین "پینچ‌بک" اشاره کرد که سلیقه وی به عنوان یک گیمر زیاد با شبیه‌ساز‌های راه‌رفتن هم‌خوانی ندارد؛ یک دلیل بزرگ دیگر برای عدم ریسک و سرمایه‌گذاری برروی یک عنوان دیگر در این سبک! به جای آن، وی به ساخت بازی‌هایی با المان‌های RPG یا حتی شوتر اول‌شخص علاقه دارد؛ چیزی که وی ادعا دارد در ساخت آن استاد است.

"پینچ‌بک" اظهار داشت با اینکه The Chinese Room در این مقطع زمانی بسته می‌شود، وی انتظار دارد که این قاز تنها چند ماه به طول بیانجامد. وی و "جسیکا کاری" به کار برروی 13th Interior تا زمانی که که به نقطه‌ای برای کار تیمی برسد کار کنند و Little Orpheus نیز عنوانیست که وی آرزو دارد بتواند در آینده ساخت و توسعه آن را پیگیری کند.

در آخر وی اشاره کرد که تعداد بسیاری از کارکنان The Chinese Room هم‌‌اکنون جایگاه‌های جدیدی در استودیو‌های دیگر پیدا کرده‌اند.

نظر شما درباره تعطیلی موقت این استودیو چیست؟ لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 4 مهر 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Everybody's Gone to the Rapture
  • Everybody's Gone to the Rapture
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

با این توصیفات بعید نیست تعطیل شدنش "دائمی" بشه
بازیش واکینگ سیمولیتور خسته کننده ای بود ...
از معدود انحصاری های سونی در کنار knack که باهاش حال نمیکنم