فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
آمار بازیکنان عنوان Call of Duty WWII نشان دهنده افزایش عظیم بازیکنان نسبت به نسخه‌های پیشین می‌باشد

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gameranx، بتای عنوان Call of Duty: World War II پنج برابر زمان عرضه نسخه پیشین این مجموعه یعنی Infinite Warfare، بازیکن فعال داشته است.

با اتمام مهلت تجربه نسخه Beta این عنوان، نیم‌نگاهی به نحوه اجرایش بر روی پلتفرم PC داشتیم و بنظر می‌رسد که در مقایسه با عنوان علمی‌تخیلی سال گذشته، تغییرات و پیشرفت‌های بسیاری را از لحاظ تعداد به همراه خود آورده است. آنقدری که حتی در مرحله بتا نیز 5 برابر بیشتر از Infinite Warfare میزبان بازیکنان بوده است.

در هفته گذشته، Call of Duty: WWII میزبان 65 هزار بازیکن بود که درمقابل آمار بازیکنان Infinite Warfare در هفته گذشته، چیزی حدود 460% بیشتر می‌باشد. همچنین توانست از Black Ops III نیز در این زمینه جلو بزند که حدودا 63 هزار بازیکن فعال در سال 2015 را از آن خود کرده بود.

این افزایش مهم است و دلایل مختلفی دارد. اولین دلیل آن، اهمیت مردم به مسئله "بازگشت به ریشه‌ها" می‌باشد و دومین مسئله، رقابت این عنوان با عناوینی چون Dota 2، CS:GO و PUBG است. با بسته شدن مرحله بتای عمومی، نمی‌توان با صراحت و اطمینان گفت که ایا این اعداد و ارقام ثابت خواهند ماند یا خیر، برای مثال LawBreakers در شروع مرحله بتا بازیکنان بسیاری داشت، اما حال بر سر 300 بازیکن تقلا می‌کند. هرچند Call of Duty مجموعه بزرگی است، اما هرچیزی ممکن است.

نظر شما چیست؟ آیا این نسخه می‌تواند بازیکنان بسیار زمان بتا را نگه‌دارد یا خیر؟

نوشته شده در: 11 مهر 1396
دسته: مطلب متفرقه، Call of Duty: World at War
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: World at War
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

به عنوان کسی که نزدیک 2 سال کانتر رو بازی کرده وشاید بگین خسته شده ازش باید بگم پس از تجربه کالاف تو چن روز گذشته میشه گفت پیشرفت خوبی داشته اما اصلا هنوز از نظر من در حدی نیس که بخواد با کانتر رقابت کنه
call of duty vs counter????
از چه لحاظ میگی ؟؟؟؟؟؟
:|
مشاهده 2 پاسخ دیگر
من که نتونستم بازی کنم error code 1 برام میومد
یکبار با فیلتر شکن میرفتی درست میشد