نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
ایده پرداز ژوبین (چارخونه) فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
فیل‌ اسپنسر: کراس‌-پلی بین PS4 و Xbox One به این زودی‌ها اتفاق نخواهد افتاد

آقای فیل‌ اسپنسر اعتقاد دارد کراس‌-پلی بین PS4 و Xbox One به این زودی‌ها اتفاق نخواهد افتاد

علیرغم اینکه قابلیت کراس‌پلتفرم-پلی چیزی است که بسیاری از توسعه‌دهندگان و بازیکنان خواستار آن هستند، هر روز بیش از پیش معلوم می‌شود که Sony سعی دارد مانع آن شود. 

Microsoft تاکنون در عملی کردن این قابلیت بسیار باز بوده است. ماه پیش بود که "ارون گرینبرگ" گفته بود سعی دارد با Sony در این رابطه مذاکره کند. 

انجام این‌کار سخت نیست، در حقیقت بازی Fortnite چند وقت پیش بطور تصادفی این‌کار را انجام داد و Epic Games بعد از متوجه شدن مانع آن شد. با این حال Sony همواره سعی داشته نسبت به این کار امتناع کند و بازیکنان بخش چندنفره به دارندگان PS4 محدود شوند. 

از آنجایی که Sony از فعال‌سازی این قابلیت را در بازی‌هایی نظیر Ark،‌ Rocket League و Minecraft (که اکنون در نسخه‌های پلتفرم‌های مختلف از این ویژگی بهره می‌برند) پرهیز کرد، بنظر می‌آید که قرار نیست به این زودی ها منتظر تغییر عقیده‌ی این شرکت باشیم.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از vg247، آقای "فیل اسپنسر" طی مصاحبه‌ای با Gamespot در Brazil Game Show، آقای "فیل اسپنسر"‌ در مورد این موقعیت صحبت کرد:

"ما همیشه در حال صحبت با Sony هستیم. من سخت در تلاش هستم دلیل کار آن‌ها را بفهمم. من می‌دانم یک دید خاصی در ذهنشان وجود دارد که به آن‌ها می‌گوید اگر دوستان من این کنسول را دارند نباید بتوانند با کسانی که کنسول متفاوتی دارند بازی کنند.

من فکر نمی‌کنم همگان این راهی که ما با درست کردن یک اکوسیستم پیش گرفتیم را قبول داشته باشند. نمی‌خواهم بگویم که این‌کار عملی نخواهد شد اما برخی دلایل اساسی که برای عدم انجام آن وجود دارند هیچوقت کنار نخواهند رفت. نمی‌دانم که این موقعیت تغییر خواهد کرد یا خیر."

Sony تاکنون صحبت زیادی در این مورد نکرده است. در پایان دیدگاه شما در رابطه با این موضوع چیست؟

نوشته شده در: 20 مهر 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Rocket League - Dropshot Trailer
  • Rocket League - Launch_Trailer
  • Aftershock and Marauder Trailer
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اصلا کاری به سیاست های سراسر " حمایت از مشتری"! سونی ندارم.
( چون تو ماه حرام جرات جسارت به ساحت مقدس رو ندارم! )

اما
معمولا کسایی سنگ این سیاست منفت طلبانه سونی رو با جان و دل به سینه میزنن که تا به حال نتونستن لذت کراس پلتفرم رو در مقایس بزرگ بچشن! چند وقت پیش با بچه های PC فورتزا هورایزن زدیم، جا تون خالی، خیلی مزه داد
شتردرخواب بیند پنبه دانه
خود مایکرو هم جای سونی بود هیچ وقت یه همچین کاری نمی کرد!
کلی طرفدار Xbox وجود داره که چون دوستاشون اکثرا ps4 دارن مجبور میشن برن اونو بخرن، مگه سونی دیوانست تو یه همچین موقعیت طلایی یه همچین کاری کنه!!
تا اونجایی که من میدونم نسل قبل هم همین سران ماکرو مانع عملی شدن کراس پلی شدن ، اگه واقعا حسن نیت داشتن ،بخاطر همون بقول خودشون همگان نسل قبل با این ایده موافقت میکردن نه الان که تو موضع ضعیف تر قرار گرفتن
اقا لطفا اپدیت کنید forza متاش شده 86
Shadow of War هم متاش شده 84