نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین فروش محصولات MSI
فروشگاه آنلاین پال استور فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
تاریخ انتشار قسمت دوم Life is Strange: Before the Storm مشخص شد + تریلر

تاریخ انتشار قسمت دوم Life is Strange: Before the Storm مشخص شد + تریلر

تاریخ انتشار قسمت دوم Life is Strange: Before the Storm با عرضه تریلری جدید که صحنه‌های این قسمت را نشان می‌دهد، مشخص شد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از VG247، در تریلر جدید قسمت دوم Life is Strange: Before the Storm، برخی از شخصیت‌ها و محیط‌های تازه بازی به نمایش گذاشته می‌شوند. این قسمت، Brave New World نام دارد. 

قسمت دوم Life is Strange Before the Storm در 19 اکتبر (پنج‌شنبه 27 مهر) منتشر می‌شود و در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از وقایع آن را مطالعه کنید. اگر هنوز موفق به تجربه قسمت اول نشده‌اید، شاید بهتر باشد که آن را نخوانید:

"از آنجا که زندگی خانوادگی Chloe و Rachel به فروپاشی ادامه می‌دهد، رابطه دوستانه آن‌ها شکوفه می‌کند و این دو نفر برای فرار با یکدیگر به گفت‌وگو می‌پردازند اما قبل از اینکه بتوانند بروند، Chloe به انجام ماموریتی برای Frank Bowers دعوت می‌شود که او را در موقعیت خطرناکی قرار می‌دهد و طرف زشت و ناپسند Arcadia Bay افشاء خواهد شد."

Before the Storm پیش در آمدی بر Life is Strange، ساخته استودیوی Dontnod به‌حساب می‌آید که بازخوردهای خوبی دریافت کرده بود.


دانلود با کیفیت SD - دانلود با کیفیت HD 60FPS - دانلود با کیفیت FULL HD 60FPS

استودیوی Dontnod برروی دنباله‌ای برای بازی کار می‌کند اما تا مدت زیادی نباید انتظار شنیدن خبری از Life is Strange 2 داشته باشیم.

بازی Life is Strange: Before the Storm که توسط استودیوی Deck Nine توسعه می‌یابد، برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC در دسترس قرار دارد.

نوشته شده در: 20 مهر 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Life Is Strange: Before the Storm Episode 2 Launch Trailer
  • Life is Strange: Before the Storm E3
  • Before the Storm Gamescom Launch Trailer
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اي جانمي جان ؛))) ،
بسیار عالی! فقط 1 هفته دیگر تا دیدار دوباره با ارکیدیا بی . . .