فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
شخصی Dark Souls 3 را با لِول 1 و بدون دریافت هیچ ضربه‌ای به پایان رسانده است!

مرگ در سری بازی Dark Souls یک امر طبیعی و اجتناب ناپذیر است. برای جلوگیری از مردن‌های پیاپی چند راه مختلف وجود دارد، مثلا ارتقا لول و سطح کاراکتر، استفاده از اسلحه‌ها و زره‌های قوی‌تر و در صدر همه موارد افزایش مهارت؛ اما از نظر شما شدنی است تا یک نسخه از Dark Souls را بدون هیچ زرهی و با همان لِول ابتدای بازی به پایان رساند؟

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PC Gamer، اخیرا یک استریمر در توییچ به نام Squillakilla همگان را شگفت زده کرده است؛ این شخص توانسته که طی مدت زمان 9 ساعت، بازی Dark Souls III به همراه DLCهای آنرا به پایان برساند. اما شگفت‌انگیز بودن کارِ Squillakilla فقط در مدت زمان کوتاهی که بازی را تمام کرده خلاصه نمی‌شود، بلکه این شخص تا پایان با همان لِوِل و سطح اول (Level 1) بازی کرده است و از همه عجیب‌تر این است که در کل بازی هیچ ضربه ای را دریافت نکرده است!

سایت PC Gamer معتقد است که هیچگونه فریبی در نحوه بازی وجود ندارد اما حدس شخصی ما این است که تغییراتی در بازی ایجاد شده زیرا بدون ارتقا سطح قدرت کاراکتر، از پای در آوردن باس‌فایت‌های نهایی بازی مدت‌ها زمان می‌برد.

در ادامه شما می‌توانید مسیر به پایان رساندن بازی توسط Squillakilla را تماشا کنید:

نوشته شده در: 26 مهر 1396
دسته: خبر، Dark Souls III
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dark Souls III: The Ringed City – Launch Trailer
  • Dark Souls III - Ashes of Ariandel
  • Dark Souls III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

این یه سرابه....
این آقا رو نهنگ آبی مجبورش کرده،بهش گفتن یا خودتو بکش یا این بازی رو بدون UP level و بدون دریافت ضربه تموم کن ،اونم مجبور شده این کارو بکنه-حمید معصومی نژاد خبرگزاری صدا و سیما ،رم
از بلادبورن که آسونتر نیست ، یه گیمری اونم بدون لول اپ رفته بود ، فقط برای باس گرمن 20 ساعت وقت گذاشته بود ، این چجوری کل باری رو تو 9 ساعت تموم کرده
دو ساعت و پنج دقیقه
همین ساعت مرد یارو
ببینید خودتون
خب دوباره new game رو انتخاب کرد
گیمرهای ایرنی هم یک گیمر بهتر از خودشون میبینن فورا : یارو دیوانس - بیکاره - روانیه - گیم خیلی اسونه - سختی خاصی نداره .
دمش گرم. من یک رفیق داشتم با لول یک رفت تا اخر ولی ضربه خورده بود.
ماشالله استعداد
اینا دیگه پرو گیمر نیستند
اینا نابغه هستند
خدایا من مگه میشه من لول 300 بودم ...بازم باس ها منو پاره میکردن ...دمش گرم
لول 300 !؟ چند وقت طول کشید رسیدی به 300؟
150 ساعت یا بیشتر