فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
تماشا کنید: تریلر جدید LA Noire با کیفیت 4K

LA Noire

Rockstar پاییز امسال بازی داستانی-جنایی LA Noire را که برای اولین بار در سال 2011 منتشر شد برای پلتفرم‌های جدید عرضه خواهد کرد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از GameSpot، روز گذشته ناشر بازی تریلر جدیدی منتشر کرد که جلوه‌های بصری بهبودیافته‌ی این بازی را به تصویر می‌کشد. این تریلر که شما می‌توانید آن را در پایین این صفحه ببینید بازی را با وضوح تصویر 4K نشان می‌دهد، وضوحی که بر روی PS4 Pro و Xbox One X قابل مشاهده خواهد بود.این بازی بر روی PS4‌ و Xbox One با کیفیت 1080p قابل اجراست. برای مشاهده‌ی کامل بهبود کیفیت این بازی، شما باید این تریلر را بر روی نمایشگر 4K ببینید.

نسخه‌ی جدید بازی LA Noire‌، علاوه بر جلوه‌های بصری ارتقا یافته همه‌ی DLCهای بازی را نیز به همراه دارد. هم‌چنین، یک نسخه‌ی تغییریافته با نام LA Noire: The VR Case Files برای HTC Vive‌ عرضه خواهد شد که در آن هفت ماموریت LA Noire به طور ویژه برای واقعیت مجازی بازسازی شده‌اند.

LA Noire‌ در تاریخ 25 آبان برای PS4، Xbox One و Nintendo Switch عرضه خواهد شد. این اولین بازی Rockstar‌ برای کنسول Nintendo است. LA Noire برای Switch شامل کنترل‌های حرکتی منحصربه‌فردی می‌شود و نسخه‌ی فیزیکی آن برای این کنسول 10 دلار گران‌تر از سایر کنسول‌ها خواهد بود.

دانلود با کیفیت SD - دانلود با کیفیت HD- دانلود با کیفیت Full HD- دانلود با کیفیت 4K

نوشته شده در: 5 آبان 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • L.A. Noire
  • L.A. Noire
  • L.A. Noire
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.