فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
به‌روزرسان Quantum Break برای Xbox One X فضای مورد نیاز بازی را به 178 گیگابایت افزایش می‌دهد

به‌روزرسان Quantum Break برای Xbox One X فضای مورد نیاز بازی را به 178 گیگابایت افزایش می‌دهد

پیش از انتشار Xbox One X در چند روز آینده، بازی‌های مختلفی که قرار است برای این کنسول بهبود یابند، شروع به دریافت بهینه‌ساز مخصوص می‌کنند. یکی از آن بازی‌ها Quantum Break است که حالا حجم آن را فوق‌العاده افزایش می‌دهد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از DualShockers، حجم اصلی Quantum Break با بهینه‌ساز جدید Xbox One X به 102.5 گیگابایت می‌رسد و با احتساب بخش‌های اختیاری نمایش تلویزیونی مخصوص بازی که 75.6 گیگابایت حجم دارند، فضای کلی 178.1 گیگابایت می‌شود.

البته دانلود بخش‌های نمایش تلویزیونی Quantum Break اجباری نیست و می‌توان در طول بازی آن‌ها را استریم کرد. با این حال، تاکنون عنوانی با این حجم از فضای مورد نیاز ندیده بودیم گرچه چنین موردی احتمالا وقتی صنعت بازی به مقدار بیشتری سمت 4K برود، تغییر کند.

Quantum Break سال گذشته منتشر شد و امتیاز 8 را از ما دریافت کرد. علاوه بر این، نقد و بررسی‌های Xbox One X را هم می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

نوشته شده در: 12 آبان 1396
دسته: مطلب متفرقه، Quantum Break
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Quantum Break
  • Quantum Break
  • Quantum Break - Cemetery
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

دانلودش پیر میکنه طرفو ک
من درک نمیکنم چرا حجم بازیها انقدر زیاد شده نه گرافیک تغییر خاصی کرده نه مدت زمان بازی ها مثلا بازیهای قدیمی با همین گرافیک و مراحل زیاد فقط هشت گیگ حجم داشتن مثل بازی مترو ولی الان...
من فن این بازی عالیم
تحریکم نکنید برا وان ایکس
پولشو ندارم
همین جور حالا حجم اضافه کن . مسخره ترین استور جهانه ویندوز استور . بازی یه مگ هم اپدیت بده باید کل 100 رو از اول دانلود کنید
خب.این کامنتی که دادی چه ربطی به خبر داشت؟
حداقل متن خبرو میخوندی و متوجه میشدی که این اپدیت برای one xهست.
فرقی نداره کلا اینطوره .
مشاهده 2 پاسخ دیگر