نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
دارندگان PS4 می‌توانند برای مدتی به صورت رایگان آنلاین بازی کنند

PS Plus

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از VG247،‌ سونی بار دیگر به دارندگان PS4 اجازه خواهد داد برای مدتی از سرویس حالت چندنفره (multiplayer) به طور رایگان استفاده کنند. به این ترتیب بازیکنانی که دارای بازی‌هایی با قابلیت چندنفره هستند می‌توانند به صورت آنلاین با دیگران بازی کنند بدون این‌که نیاز باشد برای اشتراک PlayStation Plus‌ پولی پرداخت کنند.

دسترسی رایگان به حالت چندنفره از چهارشنبه 24 آبان‌ و از ساعت 13:30 به وقت ایران آغاز می‌شود و روز دوشنبه 29 آبان در همین ساعت (13:30) به پایان می‌رسد.

برای استفاده از این سرویس لازم نیست هیچ‌گونه ثبت‌نامی انجام دهید. تنها کافی است کنسول خود را روشن کرده و آنلاین بازی کنید. لازم به ذکر است که سایر مزایای Plus از جمله بازی‌های رایگان ماهانه و دیگر تخفیف‌ها برای بازیکنانی که اشتراک PS Plus ندارند در دسترس نخواهد بود.

زمان این سرویس رایگان نیز بسیار مناسب است. زیرا بازی Call of Duty:WW2 به تازگی منتشر شده و بازی Overwatch‌ نیز دقیقا در همین زمان رایگان خواهد بود.

نوشته شده در: 22 آبان 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Call of Duty: WWII Reveal Trailer
  • Call of Duty®: WWII Live Action Trailer – FR
  • Call of Duty: WWII
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

چه خوب . فرصتی برای من تا ببینم بالاخره میتونم با انلاین ارتباط برقرار کنم یا نه . جون در کل انلاین دوس ندارم ولی حالا بعد چند وقت دوباره یه امتحانی بکنم
چه قدر منو تو هم سليقه ايم سامي !!
امید که همیشه رایگان باشه. هرچی ویژگی داره پلاس برای خود سونی و اشخاصی که دوست دارن. انلاین بازی کردن حق شخصیه که بازی رو میخره.
خدارو شكر خدا خيرت بده سونى
یک ساله پلاس خریدم حدود چهارپنج ماهه بجرات اصن انلاین بازی نکردم خیلی اخه وضعم افتضاحه:))))
یعنی تو ۵ ماه انلاین نزدی؟پینگت خوب نیست؟یا نتت نمیکشه؟