نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
استدیوی MDHR: دیدار دوباره با Cuphead، تضمین‌شده است

استدیوی MDHR: دیدار دوباره با Cuphead، تضمین‌شده است

برادران "مولدن‌هاور" (Moldenhauer)، خالقان عنوان محبوب و تحسین‌شده‌ی Cuphead به تازگی اعلام کرده‌اند که این آخرین دفعه‌ای نیست که با شخصیت‌ نمادین Cuphead ملاقات می‌کنیم و به نظر می‌رسد استدیوی خوش‌ذوق MDHR درها را به روی عنوانی دیگر از Cuphead نبسته است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از IGN، "جرد مولدن‌هاور" در مصاحبه‌ای اختصاصی با سایت IGN و در جواب سوالی در مورد آینده‌ی عنوان Cuphead، گفته است: " تضمین می‌کنم که Cuphead را دوباره خواهید دید." او ادامه داد:  "اگر بخواهیم درباره‌ی برنامه‌های آینده‌ی خود و اینکه صریحا پروژه‌ی بعدی ما چه خواهد بود صحبت کنیم، باید بگویم که تا به حال، هیچ فرصت و زمانی برای تفکر در این مورد نداشته‌ایم." برادر او اضافه کرد: "شاید فقط دو گفت‌و‌گوی 30 دقیقه‌ای کوتاه در مورد آینده داشته‌ایم."

عنوان Cuphead بیشتر از یک ماه پیش، بر روی Xbox One و PC منتشر شد و توانست با تحسین منتقدان و طرفداران، فقط در دو هفته به فروشی یک میلیون واحدی دست پیدا کند. بعد از این موفقیت، باید منتظر باشیم و ببینیم که قدم بعدی این استدیوی خلاق و پرتلاش چه خواهد بود و آیا اینکه دوباره می‌تواند همه را با طراحی هنری و انیمشین‌های فوق‌العاده‌ی خود، شگفت‌زده کند یا خیر.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید استدیوی MDHR سراغ عنوانی متفاوت رفته و توانایی‌های خود را در حیطه‌ای جدید محک بزند یا اینکه ترجیح می‌دهید شاهد نسخه‌ی دوم Cuphead باشید؟

نوشته شده در: 22 آبان 1396
دسته: مطلب متفرقه، Cuphead
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • تماشا کنید: 12 دقیقه گیم پلی هیجان انگیز عنوان Cuphead
  • Cuphead Trailer - E3 2017
  • CUPHEAD در سال 1998
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

بعد از تلاش های فراوان بازی رو تموم کردم ! امیدوارم بزودی شاهد نسخه دوم Cuphead باشیم
دیدار ما ده سال بعد
نه الان دیگه تیم بزرگتری شدن و احتمالا تا دوسال شایدم سه ساله دیگه میاد
که واقعا خبر خوبیه
واقعاً خوشحال شدم ، من که داخل همین موندم و هنوز تمومش نکردم
فکر کنم تا نسخه ی بعد که بیاد گیرشم