نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 2 تغییر کرد ؛ 6 هفته زودتر از قبل
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - حامد زاهدی، کارشناسی حقوق و ساکن آبادان ...
User_image

تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 2 به زمانی زودتر از آنچه که گفته شده بود، انتقال یافت.

بنابر گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gamespot، ساعاتی پیش کمپانی برادران وانر با انتشار اعلامیه‌ای از اکران فیلم Wonder Woman 2 که مراحل ساخت خودش را به کارگردانی "پتی جنکینز" (Patty Jenkins) طی می‌کند در تاریخ 1 نوامبر 2019 برابر با 10 آبان 1398 خبر داد. این یعنی فیلم سینمایی مذکور 6 هفته زودتر از تاریخ اکران قبلی (13 دسامبر 2019) برروی پرده‌های سینما خواهد رفت.

لازم به‌ذکر بوده که کمپانی برادران وارنر بعد از تغییر تاریخ اکران فیلم علمی تخیلی Star Wars: Episode IX از ماه سپتامبر به دسامبر اقدام به اعلام این خبر کرده است؛ از این رو می‌توان فرض داشت که چنین حرکتی به خاطر جلوگیری از رویارویی زن شگفت‌انگیز با با این سری محبوب رخ داده است.

خاطر نشان می‌شود که کمپانی وارنر در ماه جولای سال میلادی جاری به‌صورت رسمی از ساخت ادامه‌ای بر فیلم Wonder Woman پرده برداشت. در این فیلم شاهد هنرنمایی "گل گدوت" (Gal Gadot) به عنوان شخصیت اصلی هستیم.

نوشته شده در: 23 آبان 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • DiRT Rally 2.0
  • Brawlhalla
  • KINGDOM HEARTS III
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

اول در حین دیدن فیلم زن شگفت انگیز با خودم گفتم فیلم خوبیه. بعد که عمیق تر فکر کردم دیدم نه تنها فیلم خوبی نیست، بلکه فیلم بدی هم هست. متاسفانه هیچ گونه رغبتی برای تماشای دنباله این فیلم را ندارم و نخواهم داشت. (با احترام به هواداران)
واقعا نمیدونم چطوری منتقدها ازین تعریف کردن من ۱ نفر هم ندیدم از این فیلم خوشش بیاد
من خوشم اومد فیلم قشنگی بود