نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
آپدیت نهایی : با نقدها و نمرات Star Wars: Battlefront 2 همراه باشید؛ متا: 68

با نقدها و نمرات Star Wars: Battlefront 2 همراه باشید: دنباله‌ای موفق یا اشتباهی تکراری؟ متا: 80

یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال بدون شک عنوان Star Wars: Battlefront 2 بود که چند هفته پیش برای پلتفرم های PS4، XOne و PC منتشر گشت. به دنبال این اتفاق منتقدان نیز مشغول به تجربه و بررسی این عنوان شده‌اند. آیا طرفداران جهان Star Wars سرانجام می‌توانند با خیالی آسوده باری دیگر در این جهان فوق‌العاده غرق شده و ساعت ها از آن لذت ببرند؟ بیایید خلاصه جواب منتقدان به این پرسش را مشاهده کنیم.

Hobby Consolas: 91

DICE، Criterion و Motive به هم پیوسته‌ تا عنوانی بسیار شایسته را به ما ارائه بدهند. آن‌ها از اشتباهات گذشته خود درس گرفته‌ و این‌بار عنوانی را ساخته‌اند که ما لیاقتش را داشتیم. با ساعت‌ها محتوای مختلف برای هر نوع گیمر.

We Got This Covered: 90

Areajugones: 90

SomosXbox: 88

Vandal: 88

Everyeye.it: 86

COGconnected: 86

کاملا مشخص است که سازندگان بسیار به نظرات طرفداران اهمیت داده‌ و در نتیجه یک ادامه بسیار بهتر از نسخه اول Battlefront را ارائه داده‌اند. اضافه بخش‌های مختلف جدید به بازی که برجسته‌ ترین‌شان را می‌توان بخش داستانی دانست، باعث شده‌ است تجربه این عنوان بسیار لذت‌بخش بشود. بدون شک جا برای پیشرفت زیادی هست، مخصوصا در رابطه با Loot Box ها، اما از نظر من سازندگان به مشکلات رسیدگی کرده و باعث می‌شوند این عنوان مدام بهتر بشود. این بازی کاملا حسی که از یک عنوان با نام Star Wars دارید را به شما ارائه می‌دهد و نبردهای بازی شباهت بسیار زیادی به بهترین صحنه‌های نبرد در کل مجموعه دارند.

LaPS4: 85

MMORPG.com:‌ 85

MondoXbox: 85

Generación Xbox: 85

IGN Spain: 85

Atomix:‌ 85

JeuxActu: 85

SpazioGames: 85

PlayGround.ru: 85

XGN: 85

Star Wars: Battlefront 2 موفق شده یک بخش‌چندنفره‌ی بسیار لذت‌بخش را در اختیار بازیکنان قرار دهد، کاری که نسخه پیش در انجام آن چندان موفق نبود. هر چند بخش داستانی بسیار کوتاه است و تنها حدود 4 ساعت طول می‌کشد، اما لذت بسیاری که بخش چندنفره ارائه می‌دهد می‌تواند این ضعف را تا حدودی بپوشاند.

Multiplayer.it:‌ 83

3DJuegos: 80

GamingTrend:‌ 80

Meristation: 80

TheSixthAxis: 80

Gameblog.fr:‌ 80

DarkStation:‌80

Battlefront 2 progression

GamesRadar+: 80

یک بخش چندنفره‌ی بسیار عالی که توسط پروسه‌ی غیرمنطقی پیشرفت شخصیت اصلی تیره شده است. و یک بخش داستانی قوی که از کمبود جدیت و دقت کافی رنج می‌برد.

Eurogamer Italy:‌80

God is a Geek: 80

Twinfinite: 80

GameSpace: 80

Video Chums: 79

Power Unlimited: 77

Worth Playing: 75

GameCrate: 73

Polygon: 70

Star Wars Battlefront 2 از بخش‌های بسیاری تشکیل شده است که اکثرشان خوب هستند ولی همگی تحت تاثیر ویژگی‌های نامناسب بخش چندنفره قرار گرفته‌اند. در اکثر اوقات، این بازی می‌تواند تجربه‌ای مسبتا لذت‌بخش را ارائه دهد که مطابقت‌های دقیقی با جهان Star Wars دارد ولی نمی‌توان عاشق این بازی شد و بدون شک با چیزی کم تر از انتظار روبرو هستیم. با این حال آن عده از طرفداران سری که واجب می‌دانند دقیقا همه چیز با نام Star Wars را تهیه کنند ممکن است از تجربه این بازی لذت قابل توجهی ببرند، اما به طور کلی با یک شوتر بزرگ یا یک نام ماندگار در سری Star Wars روبرو نیستیم.

Gameplanet: 70

IBTimes UK: 70

Playstation Universe: 70

DualShockers: 70

 سخت است که فکر نکرد Star Wars: Battlefront 2 می‌توانست بسیار بهتر از چیزی که الان هست باشد. در حالی که اکثر مردم به شدت از پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای خشمگین هستند، من چندان از آن متنفر نیستم، این موضوع باعث می‌شود که من تنها کمی زودتر دست از تجربه بخش چندنفره بکشم، نا امیدی اصلی برای من بخش داستانی بازی است، داستانی که هر چند نمی‌توانم بگویم افتضاح است، اما هیچ چیز خاطره‌ انگیزی ندارد.

Battlefront 2 metascore tt45

Digital Trends: 70

Cheat Code Central: 70

Post Arcade (National Post): 70

USgamer: 70

Battlefront 2 یکی از بهترین عناوین چند نفره سال جاری محسوب می‌شود، مخصوصا اگر شما طرفدار Star Wars باشید. اما در کنار آن مشکلات بسیاری در این بازی وجود دارد که لذت تجربه آن را به شدت کاهش می‌دهد. مجبور کردن مخاطب از طریقی غیرمستقیم به پرداخت مدام پول در بازی چیزی نیست که هیچ گیمری از آن استقبال کند. این مشکل تا مدتی طویل گریبان‌گیر Battlefront 2 خواهد بود.

PlayStation LifeStyle: 70

InsideGamer.nl: 70

EGM: 70

Gaming Age: 67

Critical Hit: 65

Game Informer: 65

IGN: 65

Battlefront 2 برخی از وظایفش را به خوبی انجام داده، از جمله ارائه‌ی یک جهان زیبا که کاملا به منابع داستانی وفادار مانده، اما جدا از ویژگی‌های خوبش، این بازی نمی‌تواند تجربه‌ای که از آن انتظار می‌رفت را ارائه بدهد. بخش داستانی سرگرم‌کننده اما سرسری است و بد تر از آن بخش چند نفره است، جایی که روند غیر معقول پیشرفت بازیکنان باعث می‌شود شما از تجربه بازی لذت چندانی نبرید. این مسئله تا حدی جدی است که تا همین امروز دو واکنش جدی از سمت EA برای بهبود دادن آن انجام شده است و تنها امیدواری ما می‌تواند به این باشد که در آینده‌ سرانجام این مسئله به شکلی مناسب برطرف شود. 

PC Gamer: 63

تجربه‌ای که در نگاه اول بسیار هیجان‌انگیز و بی‌نظیر به نظر می‌رسد اما توسط داستانی کسل‌کننده، سیستم پیشرفت ضعیف و غیرمنطقی و پاره‌ای از مشکلات دیگر لذت خود را به شکل‌ چشم‌گیری از دست می‌دهد.

Telegraph: 60

Metro GameCentral: 60

AusGamers: 60

PCGamesN: 60

Shacknews: 60

Trusted Reviews: 60

GameSpot: 60

حتی با در نظر گرفتن حذف شدن پرداخت‌های درون برنامه‌ای، سیستم پیشرفت بازیکن هنوز حالتی غیرمنطقی دارد و وابسته به یافتن لوت‌باکس‌هاست.

4Players.de: 59

CGMagazine: 55

App Trigger: 50

Easy Allies: 50

The Daily Dot: 50

Forbes: 50

PSX-Sense.nl: 50

Destructoid: 50

Windows Central: 50

Game Revolution:‌50

M3: 50

کمبود شدید محتوا در بخش داستانی باعث می‌شود که این بخش چندان به چشم نیاید. بخش چندنفره نیز هنوز مشکلات بسیاری دارد و شما را مجبور به پرداخت پول بیشتر برای پیشروی در بازی می‌کند.

GameCritics: 45

Giant Bomb: 40

Slant Magazine: 40

متای نسخه PS4:

battlefront 2 metascore ps4 final

متای نسخه XOne:

battlefront 2 metascore xone final

متای نسخه PC:

battlefront 2 metascore pc fianl

نوشته شده در: 7 آذر 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • PlayStation 4
  • Star Wars: Battlefront II
  • Star Wars: Battlefront II E3 2017 Stage Show
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

Ajab vaqean heyf shod ... motasefane siasataye ghalate EA ...
متای xbox خوب شده که خخخخخ
امتیاز واقعیش همین User Score هست چونکه یک آشغال به تمام معناست
به امید زیر 70 شدن فک نکنم هیچ وقت اینقدر گیمرا و منتقدا یه بازیو بخاطر لوت باکس و خرید درون بازی کوبیده باشن دمشون گرم ناموسا سر 2 3 تا بازی دیگه ام این کارو کنن بازیسازا ادم میشن. اون قانون قمار هم که اجرا بشه دیگه عالی میشه
خوبه که حالشون گرفته شه . ولی خودتو امیدوار نکنن . بازی سازا ( حداقل ea ) متا به هیچ جاشون نیست که حالشون گرفته شه . همیشه هستن احمقایی که خریدای درون برنامه ای رو به صورت افراطی انجام میدن و اینا هم پول میاد رو پولشون و دیگه اصن به متا فکر هم نمیکنن
موندم کی پول به این بازی ها میده
خیلی وقته عنوانی رو از اکتیویژن، ea و یوبی تجربه نکردم و البته خیلی وقته این سه از مسیر پر افتخار گذشتشون فاصله گرفتن خلاصه خوشحالم که دورشون رو خط قرمز کشیدم ، بالا رفتن هزینه ساخت و اینها بهانه ایی برا هر چه بیشتر چاپیدن گیمرهاس و تاسف بار تر اینکه یه عده از گیمرها هم از این عملکرد اونها دفاع میکنن، یه بازی ناقص و کم محتوا عرضه میکنن در مقابل شصت دلار میگیرن بعد از برای محتوایی که میباید تحویل مشتری میدادن مجدد تکه تکه در قالب دی ال سی و لوت باکس طلب پول میکنن، چه زیبا میگه رندی پیچفورد گیرباکس سافتور "رابطه بین ما و طرفداران نباید مثل رابطه یک شرکت دخانیات و معتادان باشد"
من نمیخام از شرکتی دفاع کنم ولی این شرکت ها که نام بردی اگه نبودن ما باید هرسال میشتیم بازی های سال قبل رو بازی میکردیم
یه شرکتی مثل اپل وقتی میاد واسه میلیون ها نرم افزار و بازی های بیخود موبایلی 10-15 دلار میگیره و بعد داخل هرکدوم هم کلی پرداخت درون برنامه ای هست که انسان رو مجبور به خرید میکنن خوب این شرکت ها هم حق دارن از بازی ای که اینهمه هزینه میکنن یکم بیشتر درآمد زایی کنن چون اونا هم دنبال پول هستن و مخاطب واسشون اهمیتی نداره همینطور که شرکت هایی مثل اپل و گوگل هم فقط به فکر پول و درآمدزایی ان و موفق هم شدن
البته این بازی دیگه کلا قضیه اش فرق داشت و EA میخاست از عنوان استاروارز سوئ استفاده کنه و پول کلانی به جیب بزنه
کیاوش جان گلم این شرکتها با این رویه ایی که پیش گرفتن نبودن هم گیمرها چیزی رو از دست نمیدادن
دوم اینکه اپل بستر فروش نرم افزار رو ایجاد کرده و تولید کننده محتوا نیس اون برنامه ها هم چه بلحاظ قیمت و خریدهای درون برنامه ایی مربوط به توسعه دهنداس
سوم اینکه پس باقی بتسدا سی رد پروجکت فرام سافتور و خیلی های دیگه مگه دنبال درامد نیستن مگه محض رضای خدا کار میکنن پس چرا کسی با اونها مشکل نداره چون عملکرد و قیمت گذاریشون منصفانه هست ، مشکل اصلی حرص و طمع ea , اکتی و یوبی هست کار به گذشته نداشته باش ملاک وضعیت حال اونهاس که دارن دونه به دونه اثار با ارزششون که برا ما خاطره ساز بوده رو نابود میکنن
یوزراسکورش رو همه پلتفرما شاهکار شده!
ملت خوب از خجالت پرداخت درون برنامه اى بازی دراومدن
با خودم عهد كردم كه بازى هايى كه پرداخت درون برنامه اى اين شكلى دارن رو نخرم. اميدوارم منتقدان هم به اين بازى ها نمره هاى بسيار پايينى بدن تا بلكه EA و امثال EA به خودشون بيان. اون از NFS كه با پرداخت درون برنامه اى گند زدن بهش، اينم از Star Wars. تو فروم هاى خارجى كه نگاه مى كردم مى ديدم كه خيلى ها نمى خوان اين بازى ها رو بخرن. ما هم نبايد بخريم اينارو.
۴ ساعت ؟! نمی ساختین دیگه یهو تو زحمت افتادید بخدا راضی به زحمت نبودیم ! اینهمه هایپ و درس گرفتیم این بود !؟ فقط برا رفع تکلیف ! حداقل مثل خیلی بازیا دیگه همونم نمی ساختین در عوض کل تمرکزتونو میزاشتید رو بخش مولتی تا شاید شاهد یه چیزی مثل pubg یا r6 بودیم ، کم بازی پیس میاد چیزی مثل titanfall2 ازاب دربیاد کمپین کوتاه و قدرتمند مولتی فوق جذاب
تحلیل گرافیکی دیجیتال فاوندری رو حتما ببینید one x بد گرد و خاکی راه انداخته
با توجه به محتواش خریدش اصلا حالا حالا ها توجیه اقتصادی نداره اما این نسخه رو دیگه از دست نمیدم
متاش یک واحد کم شد (79) و کمترم میشه ... جالبه متا wwii هم داره همینطوری پایین میاد! الان شده 79