نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
نگرانی EA از خشم مردم: قیمت مورد نیاز برای خرید شخصیت‌های Star Wars: Battlefront 2 به میزان 75 درصد کاهش یافت

نگرانی EA از خشم مردم: قیمت مورد نیاز برای خرید شخصیت‌های Star Wars: Battlefront 2 به میزان 75 درصد کاهش یافت

عنوان Star Wars: Battlefront 2 یکی از موردانتظارترین عناوین امسال و البته یکی از پر هزینه‌ترین پروژه‌هایی بود که شرکت Electronic Arts وظیفه نشر آن را به عهده داشته است. به دنبال همین پرهزینه بودن، مدیران EA بدون شک هیچ علاقه‌ای ندارند که این بازی با فروشی کم و پایین تر از انتظار روبرو شود، به همین دلیل به سازندگان بازی اجازه دادند که تا حد زیادی به پیشنهاد و انتقادات طرفدارن این مجموعه دقت کرده و عنوانی را بسازند که بتواند آن‌ها را راضی نگه دارد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gameinformer ساعاتی پیش و تنها کمی پس از انتشار بازی، آپدیتی جدید برای Star Wars: Battlefront 2 منتشر گشت که برخی از ویژگی‌های بخش پرداخت درون برنامه‌ای بازی را تغییر می‌دهد. در این بین مهم‌ترین تغییرات، کاهش قیمت شخصیت‌های افسانه‌ای این بازی به میزان 75 درصد است. همان‌طور که روز پیش در پردیس‌گیم خواندید، بازیکنان به هیچ عنوان از قیمت بالا و میزان زمان زیادی که شما باید برای به دست آوردن این شخصیت‌ها صرف می‌کردید راضی نبودند. شرکت EA نیز با مشاهده این حجم از اعتراضات، سریع دست به کار شده و آپدیت مذکور را منتشر کرده است. اعلامیه شرکت EA درباره این اقدام خود به این صورت بوده:

"از ابتدای ساخت پروژه، توجه به نظرات طرفداران برای ما بسیار مهم بوده است، ما باید مطمئن می‌شدیم که Star Wars: Battlefront 2 به همان عنوانی تبدیل خواهد شد که طرفداران آرزویش را داشتند. این مسئله هنوز هم برای ما اهمیت بسیاری دارد و خواهد داشت. ما تغییرات بسیاری را با توجه به نظرات بازیکنان در بازی ایجاد کرده‌ایم و هم‌اکنون نیز با توجه به همین انتقادات و نظرات تصمیم به کاهش قیمت شخصیت‌های قابل خرید بازی گرفته‌ایم."

"با این به‌روزرسانی جدید قیمت قهرمان‌های برتر بازی 75 درصد کاهش خواهد یافت. برای مثال Luke Skywalker و Darth Vader هم‌اکنون با پرداخت میزان 15000 واحد از پول بازی قابل خرید خواهند بود. این مسئله باعث می‌شود که به دست آوردن این قهرمانان یک اقدام بزرگ به نظر آمده ولی در عین حال برای تمامی بازیکنان قابل انجام باشد."

قیمت دو قهرمان مذکور قبل از انتشار این آپدیت به واحد پول بازی 60000 بود که طبیعتا کاهش چشم‌گیری داشته. اما این تمام مسئله نیست. این آپدیت علاوه بر تغییراتی که اعلام شد باعث می‌شود شما با به پایان رساندن بخش داستانی میزان بسیار کمتری از واحد پول بازی را به دست آورید. میزانی پولی که شما قبل از انتشار این آپدیت با تمام کردن بخش داستانی به دست می‌آوردید، 20000 واحد بود. اما این رقم هم‌اکنون به 5000 کاهش داده شده. بنابراین این‌طور که معلوم است کار بازیکنان برای باز کردن قهرمان‌های برتر بازی آن‌قدر ها هم که به نظر می‌رسد آسان تر نشده است. 

عنوان Star Wars: Battlefront 2 هم‌اکنون برای کنسول PS4 در دسترس است و به زودی برای دو پلتفرم PC و XOne نیز منتشر می‌شود. شما می‌توانید نقدها و نمرات این عنوان را در این پست مشاهده کنید.

نوشته شده در: 23 آبان 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • PlayStation 4
  • Star Wars: Battlefront II
  • Star Wars: Battlefront II E3 2017 Stage Show
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

خب آخه EA احمق اگه می خوای مردم عصبانی نشن اصن برای چی پولیش میکنی ؟ آخه برای یک شخصیت مجازی هم باید پول بدی ؟ در RE4 وقتی تا آخرش می رفتی شخصیت ایدا باز می شد که یک داستان کاملا مجزا داشت. این در واقع یک جور dlc مجانی به حساب می اومد اون هم تو خود بازی. حتی بعدش کلی سلاح و لباس آزاد می شد و حتی بخش MERCENARIES هم آزاد می شد که شامل 3 تا شخصیت جدید تر هم بود. حالا اینا رو ببین. واسه یک رنگ لباس که مجازی هم هست باید پول بدی. البته به نظر من این تقصیر گیمرها هم هست چون اگه از همون اول پول نمی دادن بابت این چیز های مسخره این شرکت ها هم انقدر پر رو نمیشدن
75 درصد هزینه خرید هیرو ها رو کاهش داده و 75 درصد هم درامد از تموم کردن بازی رو کاهش داده !!
درواقع کاری نکرده فقط با آمار و ارقام یکم بازی کرده !
حالا اینکه دراپ ریت این کوین ها رو هم 75 درصد کاهش داده باشه بعید نیست .
زور نیست که نمیخواد کسی مفتی بدست بیاره !
مانیییی
مانیییییییی
همین که این کارو کردن نشون میشه دارن اعتراف میکنن که رسما شیر مخاطبان رو می دوشیدن.امیدوارم گیمرها از این به بعد اصلا کوتاه نیان تا ea و شرکتهای شبیه ea بفهمن که هر غلطی بخوان نمیتونن بکنن
خیلی هم عالی فقط دقیقا چرا دکمه refund رو از سایتشون برداشتن؟!
EA اصلا هم نگران نیست هنوز داره به پولاش چنگ می‌زنه
"قیمت مورد نیاز برای خرید شخصیت‌های STAR WARS: BATTLEFRONT 2 به میزان 75 درصد کاهش یافت"
Yay :D
" میزانی پولی که شما قبل از انتشار این آپدیت با تمام کردن بخش داستانی به دست می‌آوردید، 20000 واحد بود. اما این رقم هم‌اکنون به 5000 کاهش داده شده. بنابراین این‌طور که معلوم است کار بازیکنان برای باز کردن قهرمان‌های برتر بازی آن‌قدر ها هم که به نظر می‌رسد آسان تر نشده است. "
Give me aids :X
خخخخخخ کجایی justfifa
بیا بازم توجیح کن
قبلا بخش کمپینو تموم می کردی اصلا نمی تونستی هیروهای بالا رو بخری!
الانم نمیتونی!

دریافت پول از بخش چند نفره مثل قبل مونده فقط پول دریافتی از تموم کردن کمپینو کم کردن
و همچنین قیمت هیروها!

الان نمیدونم مشکل چیه وقتی قیمت هیرو هارو از 60هزار اوردن روی 15هزار!