نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
Amazon قصد دارد از روی داستان‌‌های تالکین سریالی با محوریت ارباب حلقه‌ها خلق کند

lord of the rings

به گزارش پردیس گیم و به نقل از Polygon، حقوق تلوزیونی The Lord of the Rings توسط Amazon Studios خریداری شده و قرار است یک سریال بر اساس داستان‌های جی آر آر تالکین از Amazo Prime پخش شود.

این استودیو از همین حالا وارد عمل شده و قرار است با همکاری Tolkien Estate و Trust، کمپانی چاپ HarperCollins و کمپانی فیلم سازی New Line Cinema، چند فصل از این مجموعه‌ی جدید بسازد.

مت گلسور، نماینده‌ی Tolkien Estate و Trust و HarperCollins می‌گوید: " ما بسیار خوشحالیم از اینکه Amazon با علاقه‌ای که به ادبیات دارد، قرار است اولین مجموعه‌ی تلوزیونی را از ارباب حلقه‌ها بسازد. این تیم ایده‌های متفاوتی برای به تصویر کشیدن داستان‌های تالکین دارد."

این مجموعه‌ی جدید به سرزمین میانه در دوران قبل از حوادث ارباب حلقه‌ها خواهد پرداخت، به داستان‌های گفته نشده. یعنی دیگر خبری از داستان‌های مربوط به هابیت هم نیست، که این دو حالت دارد: یا Amazon  می‌خواهد به عمق یک سری مسائل اشاره شده در ارباب حلقه‌ها برود، مثل عشق بین آراگون و آرون، ساخته شدن حلقه‌ی قدرت و تاریخ پادشاهی‌ها. یا اینکه ممکن است حقوق تلوزیونی مربوط به کتاب سیلماریلیون را خریده باشد که کل تاریخ سرزمین میانه از زمان به وجود آمدنش را بگوید و همینطور ممکن است نسخه‌های جانبی هم از این مجموعه‌ی جدید ساخته شوند.

این مجموعه تنها در Amazon Prime  پخش خواهد شد. در انتها دیدگاه شما در مورد این خبر چیست؟

نوشته شده در: 23 آبان 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • One Piece World Seeker
  • Call of Cthulhu
  • Devil May Cry 5
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

نابودی پادشاهی شمالی آرنور بنظرم گزینه خوبیه
هر کاری میخوان بکنن فقط محض رضای خدا لطف کنن از بازیگرای اصلی ارباب حلقه ها و هابیت استفاده نکنن که اگه خدایی نکرده گند زدن؛ به خاطرات خوش ما لطمه ای نخوره.
ای جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان
واقعا این خبر خوشحال کننده هست از طرفی چون مطمعنم آمازون با کمبود بودجه مواجه نمیشه و دوم اینکه این سریال هست و یعنی قراره وقت بیشتری رو در دنیای جی آر آر تالکین بگذرونیم با این حال امیدوارم در ساخت این عنوان جدی باشن و مثل اکثر سریال های cw گند نزنن و مثل گیم او ترونز هم انقدر زیر حاشیه نره که تجربه این عنوان رو برامون تلخ کنه (لیک شدن -فلانی قراره بمیره - و..) همچنین امیدوارم سازنده ها مجبور نشن کاراکتر هایی مثل اراگورن و لگولاس و حتی گاندلف رو به تصویر بکشن که واقعا پیدا کردن بازیگر که هم سطح یا نزدیک بازیگر هایی که پیتر جکسون انتخاب کرده سخت خواهد بود
خبر خوبیه ولی حالا چون سریال باید طولانی باشه و از اول داستان شروع بشه اگه اینجوری شروع بشه حتما حرفای زیادی واسه گفتن دارد.
خوبه فقط کاش اراگورن و لگولاس توش باشن اما گیملی توش نباشه
چطور دلت میاد. 3تاشون مکمل هم بودن
از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم! بخصوص اگر سریال از روی سیلماریلیون ساخته بشه قطعا حرف های زیادی برای گفتن داره! ولی با توجه به وسعت این پروژه بعیده که زودتر از 2019 یا حتی 2020 پخش بشه
مثل اینکه بنیاد تالکین حق کتاب سیلماریلیون رو نفروخته. و سریال احتمالا قبل از یاران حلقه روایت میشه
کاش کار ساختش دست hbo بود.