نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
دو بازی و یک سریال تلوزیونی براساس Hitman در دست توسعه است

دو بازی و یک سریال تلوزیونی براساس Hitman در دست توسعه است

به نظر می‌رسد که نگرانی‌های ما پیرامون اتمام دوره مامور 47 بیهوده بوده چرا که هم‌اکنون محصولاتی مختلف در چندین مدیا براساس Hitman در دست توسعه است. نه تنها IO Interactive برروی دو پروژه جداگانه از Hitman کار می‌کند، بلکه یک سریال تلوزیونی از این شخصیت محبوب در دست ساخت است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PCGamesN براساس گزارش وبسایت Deadline این مجموعه با همکاری Fox 21 و Hulu ساخته خواهد شد و نوشتن فیلمنامه قسمت اول آن نیز برعهده خالق و نویسنده John Wick یعنی "درک کالستاد" (Derek Kolstad) است. وی در کنار دو نفر دیگر نقش تهیه‌کننده اجرایی این مجموعه را نیز به دوش خواهد کشید. به نظر می رسد قصد آن‌ها این است که "تا جایی ممکن عنوانی نزدیک به این بازی‌ویدئویی محبوب و بزرگ بسازند. " چیزی جدید که نسبت به فیلم‌های سینماییِ ساخته شده از این شخصیت، بهتر باشد.

در این گزارش آمده است که "دو بازی Hitman در دست ساخت است" و منظور این جمله کاملا روشن نیست. شاید توسعه نسخه بعدی Hitman در کنار حمایت و پشتیبانی از نسخه فعلی مدنظر بوده و یا شاید هم توسعه نسخه‌ای برای گوشی‌های موبایل در کنار فصل دوم Hitman در دستور کار IO Interactive قرار دارد. با این که کاملا مشخص نیست باید منتظر فصل دوم بازی باشیم یا چیزی کاملا جدید، ولی این استودیو چندی پیش تایید کرد که به هر حال شاهد محتوای بیشتری از Hitman خواهیم بود.

با ان وجود به نظر نمی‌رسد که جدایی از Square Enix چندان هم به ضرر IO Interactive بوده باشد. ‌چرا که آن‌ها تاکنون نیز به عنوان استودیویی مستقل، عملکردی عالی از خود نشان داده‌اند.

نظر شما در این مورد چیست؟ لطفا دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته شده در: 23 آبان 1396
دسته: مطلب متفرقه
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.