شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین هیولا
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت

Wolfenstein II: The New Colossus مطلب متفرقه

صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
تصویر نویسنده
برترین بازی‌های شوتر سال 2017 از دید متاکریتیک

 برترین بازی‌های شوتر سال 2017

کم کم به پایان سال 2017 نزدیک می‌شویم و طبق سنت هر سال، گذری را به متاکریتیک زده و به مرور برترین عناوین هر ژانر از دید منتقدهای سراسر جهان می‌پردازیم؛ ملاک اصلی ما نیز امتیازات اعطا شده به بازی‌ها توسط منتقدین می‌باشد که در سایت MetaCritic ثبت شده است. پس با پردیس‌گیم همراه باشید.

در سال جاری نسبت به سال قبل، تا حدی شاهد افت ژانر شوتر بودیم؛ زیرا ما در سال گذشته حدود 8 بازی شوتر با متا بالاتر از 80 را داشتیم و حتی یک عنوان با متا بالاتر از 90 به نام Overwatch نیز وجود داشت که از دید اکثر مراجع معتبر جهان به عنوان بهترین بازی سال برگزیده شد، اتفاقی که کمتر برای یک بازی شوتر رخ می‌دهد. همین شواهد نشان می‌دهد که سال 2016، یک نقطه اوج برای ژانر شوتر در نسل هشتم بود؛ اما در سال جاری تنها سه بازی با متا بالاتر از 80 عرضه شده است و سایر عناوین، متا کمتر از 80 را بدست آورده‌اند.

در رده اول بازی موفق و تحسین شده Wolfenstein II: The New Colossus قرار دارد. علیرضا رزمجویی در نقد خود بر این بازی، از The New Colossus به عنوانِ بازی یاد کرد که بدلیل سطح بالای داستان‌سرایی و طراحی‌اش، فراتر از استانداردهای یک بازی شوتر عمل کرده است و آنرا یکی از بهترین عناوین این ژانر در سال‌های اخیر دانست.

در رده دوم Destiny 2 قرار دارد، عنوانی که به وضوح نسبت به نسخه اول ارتقا پیدا کرده است و محمد تقوی در نقد بازی، از Destiny 2 به عنوان یک دنباله پرمحتوا و هیجان‌انگیز نام برد. رده‌های سوم تا پنجم نیز در اختیار عناوین مطرحی است. بازی انحصاری Switch یعنی Splatoon 2 در رده سوم قرار دارد؛ همچنین عنوانِ شوتر و البته داستان‌محور Prey و نسخه جدیدِ ندای وظیفه با عنوان WWII به طور مشترک رده چهارم را به خود اختصاص داده‌اند.

در ادامه شما می‌توانید با برترین عناوین شوتر سال 2017 از دید متاکریتیک آشنا شوید. توجه داشته باشید که بازی‌هایی در این لیست قرار گرفته‌اند که حداقل 25 نقد ثبت شده دارند و از بین پلتفرم‌های مختلف نیز ما آن پلتفرمی را قرار دادیم که بیشترین نقد ثبت شده را در متاکریتیک دارد.

برترین بازی‌های شوتر سال 2017

در انتها دیدگاه شما در مورد بازی‌های شوتر سال 2017 چیست؟ از نظر شما کدام بازی بهترین عملکرد را داشته است؟

نوشته شده در: 28 آبان 1396
دسته: مطلب متفرقه، Wolfenstein II: The New Colossus
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Wolfenstein II- The New Colossus – E3 2017 Full Reveal Trailer
  • Wolfenstein II
  • Wolfenstein II: The New Colossus
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

از نظرمن فقط کالاف دیوتی عملکردش عالی هم زمان جنگ جهانی دوم مولتی پلیرش عالی زامبی هم عالیه همه چیزش بی نقصه البته میدونم ولفنشتاین 2 هم عالی ولی کالاف دیوتی هم خوب باید این دو تا بازی نفرات اول صدر جدول می بودن البته ولفنشتاین 2 اول ولی کالاف دیوتی نفر پنج اگه بازیش هم خوب نیست من باز بازی میکنم
متا 50% مساله ست بقیه ش بستگی داره خودت با بازی حال کنی یا نه.. بازی هایی بودن با متای بالای 90 که نصفه کاره ولشون کردم چون حال نمیداد. بازی هاییم بودن با متای 70 که هرچقدر بازی میکردم سیر نمیشدم.
فکر کنم اون user score مهمتره چون امتیاز کاربره
ولفنشتاين واقعا بهترين شوتر حتي توي نسل ميتونه باشه از نظر خيليا
اما انچه واضحه اينه كه در حق cod كوتاهي شد و نمره خيلي بهتري ميتونست بگيره
ولفنشتاین رو هنوز دانلود نکردم اما کالاف رو تازه پریشب تموم کردم ( هنوز خون Turner خشک نشده ) بازیش واقعا واقعا واقعا شاهکار بود ...
با پایانش اشک ریختم
یوزر اسکور استار وارز خداستولفنیشتاین هم حقشه که تو تمامی مراسم ها بهترین شوتر سال بشه بعد از اون هم کالاف این لیاقت رو داره
الحق بهترين شوتر امسال wolfenstein بود تمام
….…………………….
فقط خراب اون يوزر اسكور star wars هستم

مردم قشنگ ……… به EA
یوزر اسکور بتل فرانت چه برقی میزنه
متای استار وارز رو نگاه
متای کاربرا رو نگاه
امیدوارم سرت به سنگ بخوره پول پرست
استاروارز دست کسی دیگه بود یه گوتی از داخلش در میورد
واقعا که
اینجا رسما حق به حق دار رسید
هیچکدوم از شوترای امسال در حد ولفنشتاین نبودند
به هیچ وجه نبودند
اصلا نبودند