فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
مدیر مالی EA: بسته شدن Visceral Games تصمیمی اقتصادی بود

Visceral games

در بیست‌ویکمین دوره کنفرانس سالانه تکنولوژی Credit Suisse که در ایالت آریزونا برگزار شد،‌ "بلیک یورگنسن" مدیر مالی شرکت Electronic Arts در رابطه با تعطیلی استودیو Visceral Games توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، یورگنسن به این نکته اشاره کرد که در پنج شش سال اخیر تعداد کارکنان Visceral کاهش یافته بود و تنها 80 بازیساز در آن مشغول به کار بودند و این برای EA‌ مقیاس خیلی کوچکی است. همین تعداد کم بازیسازان موجب شد تا‌ تیم‌هایی از استودیوهای EA Vancouver و Motive برای توسعه عنوان اکشن و ماجراجویی Star Wars به کمک Visceral بیایند.

به گفته یورگنسن هدف استودیو ساختن عنوانی بود که "سطح بالاتری از گیم‌پلی را ارائه دهد" ولی در مراحل بررسی بازی، EA‌ به این نتیجه رسید که "این بازی عنوانی با روایت خطی است که مانند پنج یا ده سال پیش در بین مردم طرفدار ندارد."

EA‌ خیلی زود به این نتیجه رسید که نمی‌تواند هزینه‌های ساخت بازی را جبران کند و به همین دلیل تصمیم گرفت استودیو را تعطیل کند. هم‌اکنون این شرکت در حال بررسی این موضوع است که چگونه می‌تواند از قسمت‌هایی از بازی که از قبل ساخته شده‌اند استفاده کند. شاید یک بازی جدید با سبکی متفاوت و در استودیویی متفاوت ساخته شود، شاید هم از این قسمت‌های از پیش طراحی شده در بازی‌های دیگر استفاده گردد.

در نهایت یورگنسن عنوان کرد که بسته شدن Visceral "تصمیمی اقتصادی" بوده ولی "تعداد زیادی" از بازیسازانی که در استودیو مشغول به کار بودند در قسمت‌های دیگر شرکت استخدام شده و در حال کار بر روی بازی‌های دیگری هستند و "EA‌ سعی می‌کند تا آن‌جا که می‌تواند این افراد را حفظ کند."

یورگنسن هم‌چنین گفت که این اولین‌بار نیست که EA در رابطه با یک بازی چنین کاری انجام می‌دهد و تصمیم می‌گیرد مسیر آن را به طور کلی تغییر دهد اما در مورد Star Wars این اتفاق "کمی دیرتر از حد معمول رخ داد."

"وقتی متوجه می‌شوید که نمی‌توانید از چیزی پول زیادی به دست آورید باید آن را متوقف  کنید."

و دلیل تعطیلی استودیو Visceral نیز دقیقا همین بوده است.

نوشته شده در: 8 آذر 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dead Space 3
  • Dead Space 3
  • Dead Space 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

بله این است ضربات مخاطبین
د لست گاردیان و بایوشاک و دد اسپیس از کم فروشی خم شن
استودیوهاشون تعطیل یا بازیهاشون عرضون شه
بعد یه سری بازی .......
ممنون از مخاطبین در خدمت گند زدن به صنعت گیم
بعدم انتظار بازی خوب داریم
امیدوارم روزی نرسه که بی محتوایی سر لوحه ی کار تمام ناشرا بشه.
حقیقت تلخ تا وقتی کورور کورور کال و.بتل و rpg ها و سند باکس ها و بازی های رقابتی آنلاین
فروش میرن
عملا خیلی از ژانر ها محکوم به شکست هستند الان غیر از آثار سونی h&s خیلی کم شده بازی های ماجرایی بجز سونی و شرکت های مستقل و ttg فقط میسازند همون اول نسل اومد,مایکروسافت یه حمایتی کرد بعد بیخیال شد
پلتفرمر ها هم همه کودکانه شده
آثار ترسناک هم درست چندین عنوان داریم اما به نسبت نسل قبل تعدادشون افت کرده
حال ما که خراب بود با توجه به حرفای درجه 1 شما حالمون بدترم شد
این صنعت تو این نسل تو این زمان خیلی پتانسیل بیشتر برای شاهکار ها داشت
اما نشد
مشاهده 1 پاسخ دیگر