فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
اولین گسترش‌دهنده Civilization VI معرفی شد؛ انقلابی در محتوا بازی
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - یک گیمر شهریوری که عاشق فیفا و فوتباله! ...
User_image

 

به گزارش پردیس‌گیم، ساعاتی قبل شرکت 2K از اولین گسترش‌دهنده بازی Civilization VI تحت عنوان Rise and Fall پرده‌برداری کرد؛ با این گسترش‌دهنده شما می‌توانید از چندین تمدن، رهبر، سیاست، منطقه و ویژگی‌های پرشمار دیگر بهره‌مند شوید. 

اقای "مت گورمان" نایب رئیس بخش بازاریابی شرکت 2K در مورد این گسترش‌دهنده گفته است:

"سری بازی Sid Meier’s Civilization طولانی‌ترین مجموعه بازی شرکت ما محسوب می‌شود و ما بشدت خوشحال هستیم که می‌توانیم با این گسترش‌دهنده، راه‌ها و روش‌های جدیدی از بازی در Civilization VI را به طرفدارانمان ارائه دهیم. Rise and Fall حدود یک سال پس از انتشار Civilization VI در دسترس قرار می‌گیرد و این یک زمان فوق‌العاده برای ارتقا تجربه بازیکنان قدیمی و دادن فرصت به بازیکنان جدید برای خلق امپراطوری‌های قدرتمند است."

همچنین اقای "آنتونی استرنجر" طراح ارشد استودیو Firaxis Games در رابطه با نوآوری‌های Rise and Fall می‌گوید:

"با استفاده از سیستمِ جدید Great Ages، بازیکنان می‌توانند که با فراز و نشیب‌های حیاتِ امپراطوری‌های بزرگ و عظمت دوران باستان آشنا شوند. با این سیستمِ جدید بازیکنان به طور عمیقی هم با چالش رو‌به‌رو می‌شوند و هم پاداش دریافت می‌کنند و چنین چیزی را در عمر 26 ساله سری بازی Civilization هیچگاه تجربه نکرده‌اید"


به طور کلی با مطالعه اطلاعیه شرکت 2K، متوجه می‌شویم که با یک گسترش‌دهنده بسیار عالی و پرمحتوا طرف هستیم. به طور کلی شما با خرید این گسترش‌دهنده محتوا زیر را دریافت خواهید کرد:

Great Ages: در دوران تمدنی که شما رهبری‌اش را بر عهده دارید، قطعا فراز و نشیب‌های فراوانی وجود دارد که در بازی از آن با عنوان "Dark Ages یا Golden Ages" نام برده می‌شود. اگر شما بتوانید در "عصر طلایی" بیشترین استفاده را ببرید و در "عصر تاریکی" بهترین سیاست‌ها برای حفظ تمدن را بکار بگیرید، پاداش‌های زیادی کسب خواهید کرد. این سیستم به طور کامل تجربه استراتژی بازی را بهبود داده است.

Loyalty: این بخش مربوط به میزان "وفاداری" شهرهای زیر مجموعه تمدن شما است. هر شهر یک میزان وفاداری دارد و اگر وفاداری یک شهر کاهش پیدا کند، آنگاه باید شاهد شورش‌ها و بسیاری از مشکلات دیگر مثل کاهش درآمد از آن شهر باشید.

Governors: افراد و مدیران شایسته تمدن خود را ارتقا دهید و از آن‌ها به بهترین شکل ممکن براساس درخت شخصی‌سازی شهرها برای افزایش وفاداری‌شان استفاده کنید. بکارگیری مدیران شایسته باعث تسریع در پیشرفت تمدن شما خواهد شد.

Enhanced Alliances: سیستم "اتحادیه‌های پیشرفته" به بازیکنان در طور زمان اجازه می‌دهد که اتحادیه‌های مختلفی را براساس منافع خود شکل دهند و از سود آن‌ها در آینده بهره‌مند شوند.


دانلود SD - دانلود HD - دانلود FULL HD

تماشا بصورت فول‌اسکرین

Emergencies: گاهی اوقات قدرت یک تمدن بسیار بالا می‌رود و این برای سایر تمدن‌ها تهدید بزرگی را ایجاد می‌کند. در موقعیت "اضطراری" تمدن‌های ضعیف‌تر می‌توانند با یکدیگر همکاری کنند و هر یک وظایفی را انجام دهند. با ایجاد این حالت، تا زمانی که بتوانند از زیر سایه تمدن قوی خارج شده و شرایط اضطراری را غیرفعال کنند، باید بخوبی وظایف خود را انجام داده و از پاداش‌های آن استفاده کنند.

Timeline: در این حالت شما می‌توانید یک روایت سریع از لحظات باشکوه تمدن خود در طول تاریخ را مشاهده کنید.

New Leaders And Civs: تعداد هشت تمدن و نه رهبر جدید به بازی افزوده می‌شود. هر یک از این تمدن‌ها دارای استراتژی‌ها، پاداش‌ها و سیاست‌های منحصر به خود هستند. همچنین هشت واحد نظامی، دو ساختمان نظامی، چهار شیوه پیشرفتِ جدید و دو منطقه جدید به بازی اضافه می‌شود.

New Global Content: هشت بنای تاریخی جدید، هفت عجایب طبیعی جدید، چهار واحد خدماتی جدید، دو تغییر جدید در سیستم کاشی‌بندی جهانِ بازی، سه منبع طبیعی جدید و چهارده ساختمان خدماتی جدید به بازی اضافه می‌شود.

Improved Gameplay System: سیستم دولتی و حکومتی بازی به لطف افزوده شدن سیاست‌ها و شیوه‌های رشد جدید بهبود پیدا کرده است.

در آخر لازم بذکر است که Sid Meier’s Civilization VI - Rise and Fall در تاریخ پنج‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ با قیمت 30 دلار منتشر خواهد شد.

نوشته شده در: 8 آذر 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • CIVILIZATION VI – First Look: Macedon
  • CIVILIZATION VI – First Look: Persia
  • Civilization VI - America
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

ملت دارن سیویل میزنن
اون وخ ما به خاطر سیستم شخمزدمون rise of nations. extended edition

s1107 بلاگ‌‌ نویس برتر 7 امتیاز 8 آذر 96، 18:09

""اقای "مت گورمان" نایب رئیس بخش بازاریابی شرکت EA در مورد این گسترش‌دهنده گفته است""

خدا نکنه امثال Civilization بیوفته دست EA

سریع ویرایشش کنید
محتوای جالبی داره. امیدوارم عثمانی و بیزانس و مغول بین اون تمدنهای جدید باشه.

اونایی که از CIV خوششون میاد. Hearts of Iron و Europa Universalis هم پیشنهاد میکنم.
Hearts of Iron رو بازی کردم واقعا محشره و به همه ی استراتژیک باز ها پیشنهاد میکنم چون کشور داری و جنگ و دیپلماسی رو از یه زاویه جنگی خاصی و نزدیک به واقعیت (تاریخ) به تصویر کشیده هر چند Europa Universalis هنوز امتحان نکردم ولی قصد دارم تو وقت خالی اون رو هم بازی کنم
ایکاش قیمتش کمتر بود مثلا 20 دلار .. ولی انصافا در حد یک بازی جدید محتوا داره ...حتما تهیه اش میکنم
اینطور که به نظر میاد باید با خورشید خداحافظی کنم !!
اعتیاد آور ترین بازی جهان !
به شدت منتظر این expansion pack هستم