فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
با این ماد دو بازی Mass Effect 2 و Mass Effect 3 را با گرافیکی متحول شده تجربه کنید
نویسنده:
صفحه شخصی من وبلاگ من - حامد زاهدی، کارشناسی حقوق و ساکن آبادان ...
User_image

بازی Mass effect 2

آیا شما نیز با من هم عقیده هستید که Mass Effect 2 یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی بوده که تاکنون انجام داده‌اید؟ نسخه بعدی آن یعنی Mass Effect 3 نیز موفقیت گذشته این سری محبوب را ادامه داد. حال یکی از تولیدکننده‌های حرفه‌ای ماد با نام مستعار CreeperLava اقدام به ساخت و انتشار بسته‌های افزایش‌دهنده کیفیت رزولوشن و بافت‌ها نموده است.

بنابر گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، این بافت‌ها در نسخه اصلی بازی وجود نداشتند؛ از این رو مجبور به بهره‌گیری از بافت‌های CDAMJC ،JeanLuc761 ،ommositore ،MaryseDynasty ،Ellise ،ELE08 AlvaroMe ،DeadMeat_357 ،sulezraz و ThinkBlueN7 شده است. در همین خصوص ویدیویی منتشر شده که مقایسه‌ای بین نسخه اصلی و نسخه بازسازی شده را به نمایش می‌گذارد:


دانلود SD - دانلود  HD

تماشا بصورت Full Screen

طبق گفته CreeperLava، این بسته در Mass Effect 2 شامل به‌روزرسانی‌هایی می‌شود که رزولوشن بافت‌های بازی را به 1200 می‌رساند. بدین ترتیب کیفیت بافت‌ها از 2K به 4K تبدیل می‌شود. با نصب این بسته در Mass Effect 3، بازیکنان از رزولوشن 2200 برخوردار خواهند شد. از این رو می‌توان گفت که این بسته در مجموع اقدام به به‌روزرسانی 3400 بافت می‌کند. در این میان جای دارد به به‌روزرسانی بافت‌های محیط‌ها، لباس‌ها، دشمنان، اسلحه و زره‌ها اشاره نماییم.

شما می‌توانید بسته به‌روزرسانی Mass Effect 2 را از اینجا و بسته Mass Effect 3 را از اینجا دانلود کنید.

نوشته شده در: 11 آذر 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Mass Effect 3
  • Mass Effect 3
  • Mass Effect 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

دقیق امثال اینجور بازی ها هستن که گند زدن به هنر گیمینگ
اصلاحیه:
آیا شما نیز با من هم عقیده هستید که Mass Effect 2 بهترین بازی‌ ویدیویی بوده که تاکنون انجام داده‌اید؟

بعله