شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
گیمر باش بهترین سایت فروش گیفت کارت
فروش Switch در ژاپن از مرز 2.5 میلیون دستگاه عبور کرد؛ فروش بیش از 5.5 میلیونی PS4

فروش Switch در ژاپن از مرز 2.5 میلیون دستگاه عبور کرد؛ فروش بیش از 5.5 میلیونی PS4

جدیدترین آمار شرکت Media Create و اطلاعات موجودِ فروش کنسول‌ها در ژاپن نشان می‌دهد که دو کنسول Nintendo Switch و PS4 در این کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، در حالی که تنها 9 ماه از انتشار Switch گذشته تاکنون بیش از 2.5 میلیون دستگاه از این کنسول در ژاپن فروخته شده است. از آنجا که جدیدترین آمار Media Create تا تاریخ 3 دسامبر را پوشش می‌دهد بنابراین این آمار دقیقا یک بازه زمانی 9 ماه را شامل می‌شود. در این آمار فروش کنسول جدید Nintendo به طور دقیق 2.522.298 دستگاه اعلام شده است. باید دید که آیا این کنسول طی ماه‌های آینده نیز می‌تواند همچنان در معرض توجه خریداران باشد یا اینکه در نهایت با افت فروش مواجه می‌شود.

جدیدترین آمار فروش PS4 نیز نشان می‌دهد که این کنسول در خانه خود از زمان عرضه در 22 فوریه 2014 تاکنون بیش از 5.5 میلیون دستگاه فروش داشته است. با وجود اینکه این کنسول به موفقیت بزرگی دست پیدا کرده اما عملکرد آن در یک سال و نیم ابتدایی عرضه به دلیل عدم وجود عناوین اختصاصیِ بازار ژاپن و همینطور انتشار عناوین میان نسلی همچنین بر روی PS3 خیلی هم موفقیت آمیز نبود.

با توجه به عملکرد غافلگیر کننده Switch باید دید که آیا این کنسول می‌تواند در زمینه فروش در کشور ژاپن از PS4 پیشی بگیرد یا خیر. این کنسول جدید احتمالا به‌زودی Wii U را با فروش 3,328,838 در ژاپن کنار خواهد زد.

PS4 نیز احتمالا به‌زودی PS Vita را در زمینه فروش در کشور ژاپن پشت سر خواهد گذاشت. این کنسول تنها 200,000 دستگاه بیشتر از نسخه قبل خود با فروش 5,748,337  دستگاه، در ژاپن به فروش رفته است.

دیدگاه شما در مورد این خبر و شرایط بازار ژاپن چیست؟

نوشته شده در: 16 آذر 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی بازی Red Dead Redemption 2
  • دانلود تریلر جدید SoulCalibur VI
  • 10 تکنولوژی که می‌تواند آینده دنیای بازی را تغییر دهد
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

یکی بیاد تو این سایت میگن اینا کاربر ندارن با اسپمر کپی میکنن نظر میدن
واقعا حقه کنسولش هست ! در اولین فرصت به فکر تهیه این کنسول میفتم !
بنازم به فروش ps4 سلطان کنسول ها و گیمینگ
بنازم به فروش ps4 کبیر ترین کنسول نسل
بنازم به فروش ps4 برترین کنسول نسل
بنازم به فروش ps4 بهترین کنسول نسل