شاتل لند
فروشگاه گیفت کارت
 
افسانه‌ی تراوین فروش انواع موس و کیبورد گیمینگ
خرید گیفت کارت بهترین سایت فروش گیفت کارت

Monster Hunter World مطلب متفرقه

صفحه شخصی من - از شر اعداد به کلمات پناه می‌برم!
تصویر نویسنده
برای تکمیل مراحل داستانی Monster Hunter: World به 40 تا 50 ساعت زمان نیاز است

برای تکمیل مراحل داستانی Monster Hunter: World به 40 تا 50 ساعت زمان نیاز است + آپدیت‌ها و رویدادهای هفتگی

کمی بیشتر از یک ماه تا عرضه‌ی یکی از موردانتظارترین عناوین سال 2018 یعنی Monster Hunter: World باقی مانده است و هر روز شاهد منتشر شدن اطلاعات بیشتری از این عنوان هستیم. این بار در مورد مقدار محتویات و مدت زمانی که Monster Hunter: World می‌تواند شما را سرگرم کند، اطلاعات کسب خواهیم کرد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gematsu، مدت زمان بخش داستانی عنوان Moster Hunter: World حدود 40 تا 50 ساعت خواهد بود. کارگردان این عنوان آقای "Yuya Tokuda" در مصاحبه‌ای اعلام کرده است: "برای تکمیل مراحل داستانی، به 40 تا 50 ساعت زمان نیاز است که البته این به نوع بازیکن نیز بستگی دارد." او در ادامه ذکر کرد: "اما اگر پس از به پایان رساندن بازی نیز محتویاتی برای لذت بردن وجود نداشت، نمی‌توانستیم آن را یک عنوان Moster Hunter بنامیم. بازیکنان می‌توانند پس از اتمام داستان نیز به ساخت و ارتقای سلاح و زره موردعلاقه‌ی خود ادامه دهند."

علاوه بر این کارگردان هنریِ بازی آقای "کانامه فوجیوکا" افزود: "نه تنها این؛ حتی ما به برگزاری رویدادهای و ماموریت‌های هفتگی و همینطور آپدیت‌های رایگان نیز ادامه خواهیم داد تا بازیکنان بتوانند از محتویات پس از عرضه نیز لذت ببرند."

عنوان Monster Hunter: World در تاریخ 26 ژانویه (6 بهمن) برای کنسول‌های Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. همینطور نسخه‌ی PC نیز پس از مدتی به جمع پلتفرم‌های بازی اضافه خواهد شد. همینطور لازم به ذکر است که این عنوان در ژاپن فقط بر روی PS4 عرضه خواهد شد. در نهایت، بتای دوم بازی بزودی آغاز خواهد شد و گیمرهای PS4 می‌توانند آنرا از روز 22 تا 26 دسامبر (1 تا 4 دی ماه) بصورت رایگان تجربه کنند.

نظر شما چیست؟ آیا شما نیز آماده‌ی شکار هیولاهای عجیب و چالش‌برانگیز این عنوان هستید؟

نوشته شده در: 27 آذر 1396
دسته: مطلب متفرقه، Monster Hunter World
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Monster Hunter: World
  • Monster Hunter World - TGS 2017
  • MONSTER HUNTER WORLD
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

خیلی عالی، بشدت منتظرم ...