فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
سه عنوان Watch_Dogs ،World in Conflict و ACIV Black Flag تا مدتی محدود برای PC رایگان شدند

شرکت Ubisoft اخیرا سه عنوان مهم Watch_Dogs ،World in Conflict و Assassin’s Creed IV Black Flag را برای کاربران پلتفرم PC از طریق سرویس UPLAY برای مدتی محدود رایگان کرد. در حالی که مهلت دریافت رایگان این عناوین به پایان رسیده بود اما این شرکت فرانسوی امروز بار دیگر و اینبار امکان دریافت رایگان سه بازی اشاره شده را به‌صورت همزمان فعال کرد. از هم اکنون تا 23 دسامبر (شنبه، ۲ دی ۱۳۹۶) با ثبت نام در UPLAY می‌توانید کپی‌های رایگان خود را دریافت نمایید.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، با مراجعه به صفحات Watch_Dogs ، World in Conflict: Complete Edition و Assassin’s Creed IV Black Flag با از طریق UPLAY می‌توانید بازی‌های مورد نظر خود را به‌صورت رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنید.

توجه داشته باشید که برای دریافت عنوان مورد نظر خود تنها تا 23 دسامبر (شنبه، ۲ دی ۱۳۹۶) فرصت خواهید داشت. بر خلاف دیگر تاشرها که معمولا تجربه عناوین خود را در اواخر هفته به‌صورت محدود برای کاربران رایگان می‌کنند اما شرکت Ubisoft  در موارد اشاره شده کپی رایگان بازی‌های خود را عرضه کرده است به این معنا که در صورت اضافه کردن این بازی‌ها به حساب کاربری خود برای همیشه آنها را در اختیار خود خواهید داشت.

نوشته شده در: 27 آذر 1396
دسته: خبر، Watch Dogs
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Watch Dogs
  • Watch Dogs
  • Watch Dogs
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!