نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان

Monster Hunter World خبر

صفحه شخصی من وبلاگ من - حامد زاهدی، کارشناسی حقوق و ساکن آبادان ...
تصویر نویسنده
بتا بازی Monster Hunter World را بدون نیاز به اشتراک Plus تجربه کنید

بتا بازی Monster Hunter World

اگر خواهان انجام بتا بازی Monster Hunter World بوده اما از اشتراک Plus بهره‌مند نیستید، این بهترین فرصت پیشه‌روی شما بوده که بتوانید خواسته خود را عملی کنید.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Dualshockers، ساعاتی پیش شرکت Capcom از در دسترس بودن بتا بازی Monster Hunter World برای تمامی دارندگان کنسول PS4 چه کسانی که اشتراک Plus دارند و چه فاقد آن هستند، خبر داد.

بدین ترتیب شما از هم‌اکنون می‌توانید اقدام به دانلود بتا بازی Monster Hunter World نموده و تا پایان 26 دسامبر برابر با 5 دی از انجام آن تجربه کافی را کسب نمایید.

خاطر نشان می‌شود که محتوای این نسخه با فاز اول بتا بازی نام برده شده یکسان بوده و تغییری در آن داده نشده است؛ از این رو اگر قبلا اقدام به دانلود آن کرده باشید دیگر نیازی به دریافت محتوای جدیدی نخواهید داشت و می‌توانید از طریق همان نسخه به انجام Monster Hunter World بپردازید.

لازم به‌ذکر بوده که پیش‌تر طی خبری به معرفی جزئیات نسخه بتا بازی Monster Hunter World پرداختیم و در خصوص ماموریت‌هایی که در بخش آنلاین همراه با دوستانتان در تیم‌های چهار نفری می‌توانید انجام دهید، توضیحاتی ارائه نمودیم.

یادآور می‌شود که بازی Monster Hunter World در 6 بهمن 96 برای PlayStation 4 و Xbox One و مدتی بعد برروی PC عرضه خواهد شد.

 
نوشته شده در: 2 دي 1396
دسته: خبر، Monster Hunter World
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Monster Hunter World - TGS 2017
  • Monster Hunter World
  • MONSTER HUNTER WORLD
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.