فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ
هیولا پلتفرم آنلاین عرضه بازی خرید گیفت کارت

Destiny 2 مطلب متفرقه

صفحه شخصی من وبلاگ من - حامد زاهدی، کارشناسی حقوق و ساکن آبادان ...
تصویر نویسنده
جزئیات بسته الحاقی Gods of Mars بازی Destiny 2 لو رفت

بازی Destiny 2

در طی اشتباه فروشگاه Playstation نام و جزئیاتی از جدیدترین بسته الحاقی بازی Destiny 2 لو رفت.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PCGamer و Dualshockers، یکی از کاربران Reddit موفق به تصویربرداری از صفحه فروشگاه Playstation شد که حاوی اطلاعاتی در خصوص نسخه بعدی بسته الحاقی بازی Destiny 2 است. آنطور که می‌توان فهمید این بسته الحاقی Gods of Mars نام داشته و در ماه اسفند-فروردین (مارچ 2018) منتشر خواهد شد.

از ویژگی‌های این بسته الحاقی می‌توان به بخش داستانی جدید و ماموریت‌هایی پیرامون Clovis Grove و Charlemagne اشاره کرد؛ همچنین با سلاح‌ها، زره، فعالیت‌های Co-Op، مناطقی در بخش چند نفره و جناح دشمن جدیدی روبرو خواهید شد.

در Destiny 2 Expansion II: Gods of Mars به سیاره‌ای تحت عنوان Frigid Vale of Mars سفر خواهید کرد و طبیعتا با ماموریت‌ها، ماجراجویی‌ها و دشمنان جدیدی دست و پنجه نرم خواهید کرد. آنطور که گفته شده شخصیت Ana Bray نیز در این بسته الحاقی نقش موثری را ایفا می‌کند.

لازم به‌ذکر بوده که برای نصب محتویات اضافی طبیعتا باید نسخه اصلی Destiny 2 را داشته باشید. از این رو نیازمند 68 گیگابایت فضای خالی درون کنسول خود هستید.

خاطر نشان می‌شود که صفحه مذکور مدتی بعد توسط مسئولین Sony از فروشگاه Playstation حذف گردید ولی با این حال تصاویری از محتویات لو رفته تهیه شده که در زیر قابل مشاهده است.

بازی Destiny 2

بازی Destiny 2

نوشته شده در: 8 دي 1396
دسته: مطلب متفرقه، Destiny 2
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Destiny 2 : Forsaken
  • Destiny 2 – PC Release
  • Destiny 2 - Mind Madular
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!