بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
کارگردان هنری Dead Space: شرکت EA حاضر نیست حق ساخت این سری را به ناشران دیگر بفروشد

کارگردان هنری Dead Space: متاسفانه EA حاضر نیست حق ساخت این سری را به ناشران دیگر بفروشد

سری Dead Space از جمله محبوب‌ترین و موفق‌ترین سری بازی‌های ترسناک تاریخ محسوب می‌شود. هر کدام از نسخه‌های این سری، به خصوص دو نسخه اول، موفق به فروش مناسب و دریافت بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان شده‌اند. با وجود این احوال، به نظر می‌رسد که شرکت ناشر این عنوان که حق ساخت این عنوان را در اختیار دارد، یعنی شرکت EA، هیچ‌گونه علاقه‌ای به زنده نگه داشتن این سری ندارد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers به تازگی آقای "ایان میلهام" که به عنوان کارگردان هنری Dead Space شناخته می‌شود، در Reddit جواب‌های به پرسش‌های طرفداران در رابطه با آینده این سری داده است. او اعتراف کرده که از وضعیت فعلی سری و نقشه‌های EA برای آن اطلاعی ندارد، اما اعلام کرده که کاملا مطمئن است این شرکت حاضر به فروش حق ساخت این عنوان به دیگر ناشرها نیست.

"حق ساخت چیزی است که پول در آن مخفی شده است. EA طی سال‌های زیادی هزینه‌ زیادی بابت حق ساخت‌ این سری پرداخت کرده و سرمایه‌گذاری‌های بسیاری بر روی آن انجام داد، با توجه به آشنایی ‌ای که به سیاست‌های این شرکت دارم می‌توانم با اطمینان بگویم که آن‌ها حتی اگر تا 10 سال دیگر نیز شروع به ساخت نسخه‌ای جدید نکنند، حاضر به فروش حق ساخت این عنوان به ناشران دیگر نخواهند بود." 

از آن‌جایی که شرکت EA برای مدتی طویل هیچ‌گونه اقدامی در رابطه با این سری انجام نداده و به نظر هم نمی‌رسد که قصد ساخت نسخه‌ای جدید را داشته باشد، بهترین امید برای برخی طرفداران این سری این بود که ناشری دیگر حق ساخت این عنوان را مالک شده و مشغول به تولید آن بشود. اما حتی با این وجود که اطلاعاتی رسمی در این‌باره وجود ندارد، به نظر نمی‌رسد که EA در حال حاضر نقشه‌ای برای آینده این سری داشته باشد. مخصوصا با وجود این موضوع که چند ماه پیش این ناشر، استودیو Visceral Games، سازنده این سری را نیز تعطیل کرد. اتفاقی که بیش از پیش موجب نگرانی طرفداران این سری شد. نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا شما نیز مانند بسیاری در انتظار نسخه‌ای جدید از این سری هستید؟

نوشته شده در: 16 دي 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Dead Space 3
  • Dead Space 3
  • Dead Space 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

EA = Dumb Piece of $H!T
یعنی خاااک....
تا حالا هم کسی نیومده با EA مذاکره کنه واسه خرید IP
و البته EA کله گنده است,نفری هم بیاد مذاکره کنه واسه خرید IP,شاخ بال می بافه واسه IP اش و قیمتشو چند برابر بالا می بره.پول داشته باشی همینهیک تفکری در من وجود داره که اگر نمیتونی کاری را انجام دهی چه اصراری هست که انجام بدی؟!حالا اخر عاقبت شرکت هایی چون ea و کپکام شده که بلد نیستن از این ای پی ها استفاده کنند و دودش تو چشم ما میره
فروش یه IP ساده است و یه پول اضافیه واسه ناشر درصورتی که نیازی بهش نداشته باشه!ولی خرید یه IP خیلی سخته,بخاطر تفکری که مردم از یه IP انتظار دارن

برای مثال IP گیزر اف وار که مایکروسافت خرید"اگه اشتباه نکنم 100 میلیون دلار!" و IP داد به استدیو The Coalition بسازه!
الان مردم میگن یه استدیو تازه کاره!یه شک و تردیدی همیشه دور و بر استدیو هست که The Coalition درسته نفراتش از EPIC Games هستن ولی GOW دیگه نام EPIC Games روش نیست,همین نام باعث میشه که یه دیدگاهی نسبت به استدیو The Coalition و IP گیز اف وار ایجاد بشه.
مطمئن باش همین GOW 4 که استدیو The Coalition ساخته بود رو EPIC Games می ساخت,منتقدان و مردم یه دیدگاه متفاوت تر از استدیو The Coalition داشتن بهش!

الانم کسی بیاد اقدام به خرید Dead Space کنه,همه میگن باید مثل دو نسخه اولش بشه
انتظارات مردم میره بالا
واسه همینه خیلی از استدیو ها این ریسکو نمیکنن تا برن یه IP با قیمت بالا بخرن و بعدش مردم این دیدگاهو نسبت بهشون داشته باشن.
به جای خرید خودشون IP انحصاری خودشونو خلق میکنن.
انقدر که عوضی هستند
نه خود خورد نه کس دهد گنده شود به سگ دهد!