شاتل‌لند - گیم‌سنتر
فروشگاه گیفت کارت
 
فروشگاه اورجینال کی فروش محصولات MSI
صندلی های گیمینگ dxracer فروش کنسول‌‌های بازی و لوازم جانبی
تهیه‌کننده‌ Monster Hunter: World دلیل تاخیر نسخه‌ PC را توضیح می‌دهد

Monster Hunter: World

تنها دو هفته تا عرضه‌ی Monster Hunter: World بر روی PS4 و Xbox One مانده است و این در حالی می‌باشد که نسخه‌ی PC با تاخیر منتشر خواهد شد. هفته‌ی گذشته متوجه‌ شدیم سازنده‌ی بازی یعنی Capcom برای عرضه‌‌ی نسخه PC سه‌ماهه‌ پاییز 2018 را در نظر گرفته است. حال، تهیه‌کننده‌ی بازی آقای «ریوزو سوجیموتو» دلیل این تاخیر را توضیح می‌دهد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PC Gamer، آقای «سوجیموتو» در گفت‌وگویی با وبسایت GamesRadar، توضیح داد که این اولین باری است که تیم سازنده‌ی Monster Hunter: World بر روی نسخه‌ی رایانه‌‌ی‌شخصی یک بازی کار می‌کنند و به عبارتی این پروژه حکم اولین توسعه‌ی یک بازی PC را برای آن‌ها دارد، و رسیدگی به سرور‌های PC و سیستم بازی‌یابی دلیل اصلی این تاخیر می‌باشد.

او در گفت‌وگوی خود با GamesRadar گفت:

"به عنوان یک نسخه‌ی اصلی در سری Monster Hunter، این اولین عنوان ما بر روی PC به شمار می‌رود و این چیزی است که می‌خواهیم از آن مطمئن شویم که درست انجام می‌شود. پس ساخت ورژن کنسولی باعث شد منابع و زمان ما صرف آن شود و نتوانیم به طور کامل بر روی نسخه‌ی PC کار کنیم، البته باید بگویم که این انتخاب خود ما بود. زمانی که بازی بر روی کنسول‌ها عرضه شود تمام تمرکز خود را بر روی نسخه‌ی PC خواهیم گذاشت، تا بتوانیم بهترین تجربه‌ را برای طرفداران به ارمغان بیاوریم."

او در ادامه اعلام کرد:

" نسخه PC به کار بیشتری نیاز دارد. بر روی کنسول‌ها نباید سیستم بازی‌یابی خاصی طراحی کنیم و همه چیز را به PSN و Xbox Live می‌سپاریم، اما بر روی PC باید بیشتر کار کنیم تا یک سیستم بازی‌یابی اختصاصی طراحی و پایه‌ریزی کنیم. بنابراین، امیدوارم که کاربران PC برای صبر بیشتر ناراحت نشوند چرا که ما بهترین و مناسب‌ترین تجربه‌ را برای آن‌ها تدارک خواهیم دید."

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا نکات ذکر شده واقعاً در تاخیر چند ماهه‌ی یک بازی دست دارند و یا این که تاخیر‌های این چنینی جنبه‌ی اقتصادی دارند و برای سود بیشتر طرح ریزی می‌شوند؟

نوشته شده در: 21 دي 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Monster Hunter: World
  • Monster Hunter World - TGS 2017
  • MONSTER HUNTER WORLD
 

آموزش آنریل انجین 4آموزش آنریل انجین 4

آموزش یونیتی سه بعدیآموزش یونیتی سه بعدی

آموزش یونیتی دو بعدیآموزش یونیتی دو بعدی

آموزش سی شارپ در یونیتیآموزش سی شارپ در یونیتی

آموزش واقعیت مجازی در یونیتیآموزش واقعیت مجازی در یونیتی

آموزش گیم میکر استودیو آموزش گیم میکر استودیو GameMaker
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

بتاشو دانلود کردم
اصلا باهاش حال نکردم
اگه فیری گیرم بیاد شاید یه کمشو برم
Vaqean yeki az bahal tarinas ke i n chan vakht mikhad biad !!

keep entezaring :D
این بازی عالیه