نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
اطلاعاتی از فیلم The Batman و آینده‌ بن افلک در جهان DC منتشر شد

طبق شایعات منتشر شده، فیلم مستقل شخصیت بتمن با نام رسمی The Batman احتمالا در جهان پیوسته و هماهنگ سری فیلم‌های DC اتفاق نمی‌افتد و این فیلم قرار است که جهان جدای خود را داشته باشد. اگر این شایعه درست باشد، این فیلم به مانند فیلم‌های مستقل شخصیت‌های جوکر و هارلی کوئین که در دست تولید قرار دارند، می‌تواند از بازیگر اصلی جهان پیوسته‌ی DC استفاده نکند. طبق اطلاعات منتشر شده، جرد لتو بازیگر نقش جوکر در فیلم Suicide Squad در فیلم مستقل جوکر حضور ندارد و حتی چندی پیش خواندیم که شرکت Warner Bros، لئوناردو دی کاپریو را برای بازی در فیلم مستقل جوکر در نظر دارد. اگر فیلم The Batman هم در جهان پیوسته‌ی DC به وقوع نپیوندد، آن وقت می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بن افلک در تقش بتمن حضور نیابد، البته این به این معنی نمی‌تواند باشد که این بازیگر به طور کامل از بازی در نقش بتمن کناره گیری کند.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از وب سایت Comic Book، طبق شایعات منتشر شده اگر بن افلک در فیلم The Batman حضور نداشته باشد، احتمال دارد در فیلم‌های آینده‌ی جهان DC که در جهان پیوسته اتفاق می‌افتند حضور داشته باشد. این احتمال وقتی بیشتر می‌شود که بتمن می‌تواند در فیلم‌های Suicide Squad 2، Wonder Woman 2 و یا Aquaman حضور داشته باشد و مطمئنا شخصیت بتمن می‌تواند یک نقش کلیدی در فیلم مستقل شخصیت فلش یعنی Flashpoint داشته باشد، زیرا طبق کتاب‌های مصور که با همین نام در گذشته منتشر شده، وقایع این فیلم می‌تواند زندگی بتمن و شخصیت بروس وین را بسیار تحت تاثیر تغییرات قرار دهد.

نوشته شده در: 23 دي 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Injustice 2 - Announcement
  • Injustice 2 - The Lines are Redrawn Story Trailer
  • Injustice 2 - Introducing Brainiac
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

ای خدا یعنی میشه یه نفر مناسب تر رو برای شخصیت بتمن پیدا کنن...یعنی واقعا میشه؟!
فک کن ویلم دفو یا جانی دپ جوکر جدید باشن
اصن کلا میشه دی سی رو از این فروش های ناجورش نسبت به مارول نجات داد
این بتمن ها و سوپر من ها و اسپایدر من ها میان و میرن ما تنها یک وولوورین داریم اونم هیو جکمن کبیر هست.
سه گانه ی نولان واسه بتمن و سه گانه اسپایدرمن بن رایلی هم خاطره انگیز شدن.
هرچند از زک اسنایدری که کاردان فیلم شخمیه سیصد بود توقع بیشتری هم نمیشه داشت.
نه نه نه نه دوتا بتمن؟!شوخی میکنیاصلا امکان نداره ۲تا بتمن با بازیگرهای متفاوت توی دوتا فیلم بازی کنن تماشاگرها نمیتونن به هر دوتاشون عادت کنن باید یکی باشه الان که بن افلک هست همه بهش عادت کردن و توی فیلم جدید از بتمن انتظار بازی بن افلک رو دارن نه اینکه فیلم بعدی بتمن یکی دیگه باشه بعد اون یکی دیگش بن افلک اصلا با عقل جور درنمیاد همین بن افلک خوبه.حالا چرا عکس بتمن کریستین بیل رو گذاشتین؟چون ربطی به خبر ندارها