نماوا
فروشگاه گیفت کارت
 
بازی تانکی آنلاین
گیمر باش فروش گیفت‌کارت - سریع و ارزان
مردی بخاطر یک هدست شکسته به مادرش شلیک کرد
صفحه شخصی من - https://www.instagram.com/xonmymind http...
User_image

متیو نیکلسون 28 ساله ساله بخاطر کشتن مادر خود بر سر یک هدست شکسته در حال حاضر در بازداشت قرار دارد. با توجه به گزارش پلیس، «متیو»‌ علاوه بر مادر خود پدر را نیز تهدید کرد اما قبل از این که پدرش سلاح را از وی دور کند، او مادرش را نشانه گرفت و شلیک کرد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Daily Mail، طبق گزارش‌های اولیه، «نیکلسون» در حال انجام یک بازی در اتاق‌خواب خود (جایی که زندگی می‌کرد) بوده است تا این که مادرش وارد اتاق می‌شود و با او بحث می‌کند. در طول این بحث خودش هدست را می‌شکند و مادرش را بخاطر این خسارت سرزنش می‌کند. او بعد از شلیک دو گلوله، به سر مادرش شلیک می‌کند و او را به قتل می‌رساند. بعد از آن پدرش تفنگ را از او دور می‌کند. پس از آن «نیکلسون» به سمت خانه‌ی یکی از اقوامش حرکت می‌کند که در راه توسط ایست ترافیک بازداشت می‌شود.

«لیدیا نیکلسون» 68 ساله داشت. از طرف دیگر پدربزرگ قاتل (لورن نیکلسون) در خانه بود که متوجه شد اگر بیشتر از این صبر کند، «متیو» پدرش را نیز می‌کشد، پس او اسلحه را از او دور کرد و آن را از گلوله خالی کرد.

پس از این حادثه و فرار «متیو»، «لورن نیکلسون» به پلیس زنگ زد.

خواهر قاتل در رسانه اجتماعی در مورد مرگ مادرش گفت:

"من همیشه دوستت خواهم داشت، بهترین دوست من، منتخب من، مراقب همیشگی من، انگیزه‌ من و کسی که در حال حاضر فرشته‌ نگهبان من هستی. قلب من شکسته است و من به تو قول می‌دهم یاد تو همیشه در ذهن من، پدر، کامرون و کریس باقی بماند. تو بال‌هایت را بدست آوردی، پرواز کن و آزاد باش.

«نیکلسون» در حال حاضر بخاطر قتل در بازداشت قرار دارد.

نوشته شده در: 24 دي 1396
دسته: خبر
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Control
  • Silver Chains
  • Kingdom Hearts 3
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

چرا دقت نمی کنید کسی نگفته به خاطر گیم مادرشو کشت
عنوان اینه: به خاطر هدفون شکسته مادرشو کشت

TheLoneGamer مدیر تالار گیم 0 امتیاز 25 دي 96، 18:10

این خبر نمی تونه باعث بشه که کسی مستقیما بازی ها رو مقصر بدونه و اگر هم چنین کاری بکنه، مشخصه درک درستی نسبت به این حادثه نداره و جوانب مختلفش رو در نظر نگرفته. چون:

1- ما نمی دونیم که شخص داشته چی بازی می کرده. پس نمی تونیم بگیم که بازی کردن باعث شده تا این قدر خشن بشه؛ هرچند که کاملا مشخص شده که بازی ها عامل اصلی خشن شدن نیستن و درست به اندازه ی فیلم های سینمایی و سریال ها تاثیر میذارن.
پس این شخص می تونسته که در حال انجام هر بازی ای باشه؛ از Getting Over It گرفته تا ماین کرفت، ریمن یا حتی Hello Kitty! به نظر می رسه که کلمه "بازی" صرفا یه شگرد خبرنگاری توسط تمام سایت های خارجی بوده تا نظر مخالفان/موافقان بازی ها رو جلب کنه. به عبارت دیگه: Clickbait.

2- کاملا مشخصه که این شخص نمی تونسته خشمش رو کنترل کنه و همونطور که میتونید ببینید، خودش زده هدستش رو شکسته. به علاوه، بعد از انجام این کار هم مادرش رو مقصر دونسته. پس ممکنه این شخص مبتلا به Personality Disorder و Anger/Rage Disorder باشه که دو نوع از انواع اختلالات روانی هستن و باعث میشن انسان بقیه رو برای اتفاق هایی که براش می افته مقصر بدونه و به سرعت و سر هر موضوع کوچیکی، تعادلش رو از دست بده. پس نمی تونیم بگیم که بازی ها در خشمگین شدن این شخص نقش داشتن.
همچنین، نمی تونیم بگیم که بازی ها باعث ایجاد این اختلالات شدن. چون این اختلالات به دلایل مختلف یا در شرایط/زمان خاص بروز می کنن و به علاوه، بازی هایی مثل Hellblade یا Depression Quest دارن دقیقا در مورد چنین اختلالاتی صحبت می کنن یا برای درمانشون به کار میرن. اینم یه نمونه از سایت BBC در تایید این حرف:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:www.bbc.co.uk/bbcthree/item/968b997f-4150-4fad-a6e4-997081d87c8d

3- این شخص در هنگام ارتکاب جرم یک فقره اسلحه گرم همراهش داشته و از این طریق مادرش رو کشته. این دیگه واقعا تقصیر بازی ها نیست! در اکثر کشور های جهان حمل اسلحه غیرمجازه به جز آمریکا که این اتفاق هم در اونجا و ایالت کالیفرنیا رخ داده.
مادر; پسر تو هیچ گهی نمیشی شب تا صبح میخوابی و میخوری و بازی میکنی خاک بر سرت اصلا ای کاش تو به دنیا نیومده بودی با اومدنت ریدی به زندگیم
قاتل; بنگ بنگ

سناریویی که با خوندن این خبر دارم تجسم میکنم
چرا اینقد شلوغش کردید؟ اصلا این ماجرا و خشونت ربطی به گیم نداشته. هرچی بوده زیر سر اون بحثی بوده که مامانه شروع کرده بوده. ولی مامانش بدجوری رفته بوده رو مخشا!
دیگه نباید انقدر بی انصاف باشیم شوخی که نیست زده مامانشو کشته
بجای اینکه بیاید از گیمرا حمایت کنید اینارو میزارید؟
با گیمرا دشمنی دارید؟
خب چرا نمیاید عکس تسنیم رو بزارید؟
حتما هدستش razer بوده
این مزخرفات اصلا ارزشش رو هم نداره که ادم بخونه
اینها ادم های مریضی هستن که همه جا پیدای میشن
نمی دونم چرا پردیس تازگیا همش از این جور اخبار رو پوشش میده
خودتونو به زحمت نندازین واقا اینا ارزشش رو ندارن
حتما مامان بد حرفهای بهش زده (مثل بدون عینکت هیچی نیستی(مثل شینپاچی انیمه گینتاما)) و اونم قاطی کرده شلیک کرده.ولی به قیافش نمیخوره اهل اینکارا باشه.
به هر حال بنظرم درست نیست که این اتفاق را به گیم ربط داد.ادما توی زندگیشون کلی مشکل دارن و گیم هم حکم مسکن داره.این امریکا هم باید یک فکری درباره اسلحه گرم بکنه.
اگه صدا و سیمایه ماعه که امروز برای اینکه گیم رو زیر سوال ببره و تخریب کنه، این خبرو از اخبار پخش میکنه